Keystone logo
Pilot university of Colombia

Pilot university of Colombia

Pilot university of Colombia

Úvod

Přibližně ve stejnou dobu před 58 lety skupina nadšených a oddaných studentů z Fakulty architektury Univerzity v Bogotě nespokojených se vzdělávacími procesy a v nesouhlasu s politikou akademického vzdělávání konvenčního kolumbijského univerzitního systému a v aktu Neodolatelnou vzpouru se rozhodli a vyhlásili hnutí pro obnovení studentů, aby vytvořili instituci, která by reagovala na mládež země, která potřebuje zásadní změny ve svých strukturách.

Tito studenti byli poháněni mladistvým nadšením a univerzitní nekonformitou 60. let s úspěšnou a futuristickou vizí, absolutní důvěrou ve vlastní hodnotu a podporováni neotřesitelnou vírou v úspěch, který jim plynutí let přinese. poté navrhl založit univerzitu.

Na konci srpna 1962 byl studentský sbor seskupen, koordinován organizačním výborem, sestavil pracovní týmy a dočasně se usadil v divadle Národního parku.

Takto významné osobnosti se zájmem viděly přetékajícího ducha, kterého lze v této skupině studentů vidět, a s odhodláním vstoupili do podpory této iniciativy.

Místa

  • Bogotá

    Carrera 9,45A-44, 110311, Bogotá

    Otázky