Keystone logo
Universidad Nacional De General Sarmiento

Universidad Nacional De General Sarmiento

Universidad Nacional De General Sarmiento

Úvod

Národní univerzita generála Sarmienta (UNGS) byla vytvořena 20. května 1992 podle národního zákona č. 24 082 a byla založena v roce 1993, kdy byl jmenován organizační rektor Roberto Nöel Domecq a poradní komise. UNGS vděčí za své jméno tehdejší straně generála Sarmienta, která byla později v roce 1994 rozdělena do tří obcí: San Miguel, José C. Paz a Malvinas Argentinas.

Univerzita od svého založení v zásadě přijala spojení mezi odbornou přípravou, kritickým vyšetřováním problémů, které ovlivňují společnost, a hledáním alternativních opatření k jejich překonání.

UNGS je organizována do čtyř interdisciplinárních výzkumných a výukových ústavů, které se snaží reagovat na aktuální problémy související s průmyslem, vědou, městem a znalostmi. Jsou to Ústav věd, Institut Conurbano, Institut průmyslu a Institut lidského rozvoje.

Ústředním aspektem její činnosti je přispívat k demokratizaci výuky, přístupu ke znalostem všemi sektory společnosti a hledání akademické excelence za předpokladu pedagogické strategie zaměřené na zajištění solidní základní a specifické odborné přípravy studentů. V tomto rámci univerzita nabízí bezplatné bakalářské tituly, celostátně platné tituly, studijní stipendia, akademická stipendia na školení v oblasti výuky, výzkumu, managementu a komunitních služeb, personalizovanou výukovou podporu, moderní a efektivní veřejnou knihovnu a volný přístup a kvalitní akademii prostor.

Jeho univerzitní kampus se nachází na adrese Juan María Gutiérrez 1150, město Los Polvorines, Malvinas Argentinas, severozápadně od Velkého Buenos Aires.

Místa

  • Los Polvorines

    Juan María Gutiérrez,1150, B1613, Los Polvorines

    Otázky