Keystone logo
Viña del Mar University

Viña del Mar University

Viña del Mar University

Úvod

Viña del Mar University je nezisková soukromoprávní korporace, založená 21. listopadu 1988, která zahájila svou akademickou činnost poprvé v kariéře architektury, komerčního inženýrství, počítačového inženýrství a žurnalistiky.

V roce 1991 univerzita přijala akreditační systém zavedený ústavním zákonem o vzdělávání (LOCE), který vytvořil Vyšší radu pro vzdělávání; a v roce 2000 uvedená rada udělila univerzitní institucionální autonomii.

S cílem soustředit velkou část akademické činnosti univerzity do většího prostoru a zohlednit projekce sektoru Rodelillo jako pól vzdělávacího, kulturního, sociálního, obchodního a technologického rozvoje regionu, 30. března, 2004 je The Rodelillo Campus byl slavnostně otevřen, kde je v současné době šest z devíti škol univerzity.

V roce 2009 se laureátská vzdělávací síť stala aktivním členem univerzity. Tato spolupráce znamenala mezinárodní standardy zaměřené na konsolidaci Viña del Mar University v regionu.

Na začátku roku 2011, po vyčerpávajícím procesu strategického plánování, byl implementován Strategický plán rozvoje (PDE) na období 2011–2015, který umožňuje řídit akademickou a institucionální práci univerzity v uvedeném období a aktualizovat vzdělávací projekt začlenění institucionálních hodnot do vzdělávacího procesu. V této souvislosti a zavedené v PDE 2016–2020 univerzita uvažovala o vývoji nového dne pro profesionální kariéru, počítaje dnes s různými večerními programy a způsoby kontinuity studia.

Místa

  • Viña del Mar

    Viña del Mar, Chile

    Otázky