Keystone logo
University of San Carlos of Guatemala

University of San Carlos of Guatemala

University of San Carlos of Guatemala

Úvod

Jako jediná státní univerzita je výhradně odpovědná za řízení, organizaci a rozvoj státního vysokoškolského vzdělávání a státního školství, jakož i za šíření kultury ve všech jejích projevech. Bude v rámci svých možností podporovat výzkum ve všech sférách lidských znalostí a bude spolupracovat při studiu a řešení národních problémů.

Jeho základním účelem je zvýšit duchovní úroveň obyvatel republiky, uchovat, podporovat a šířit kulturu a vědecké znalosti. Přispěje k uskutečnění unie Střední Ameriky a za tímto účelem bude usilovat o výměnu akademiků, studentů a všeho, co směřuje k duchovnímu propojení národů šíje.

University of San Carlos de Guatemala je státní vysokoškolská instituce, autonomní, s demokratickou kulturou, s multikulturním přístupem, propojená a oddaná vědeckému, sociálnímu, humanistickému a environmentálnímu rozvoji s aktualizovaným, dynamickým a efektivním řízením as zdroje optimálně využívané k dosažení svých cílů, pedagog pedagogů s etickými principy a akademickou dokonalostí.

Místa

  • Guatemala City

    11 Avenida, 01012, Guatemala City

    Otázky