Keystone logo
Universidad de Murcia Magisterský Titul V Závislosti
Universidad de Murcia

Magisterský Titul V Závislosti

Murcia, Španělsko

1 Years

Španělština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 280 / per year *

Na kampusu

* 3671,32 EUR: zahraniční studenti. Údaje zobrazené na této stránce nejsou oficiální, pouze informativní. Pro více informací kontaktujte sekretariát příslušného střediska.

Úvod

Zákon č. 39/2006 ze dne 14. prosince o podpoře osobní autonomie a pozornosti vůči lidem v situacích závislosti se zrodil, aby reagoval na jednu z nevyhnutelných výzev naší společnosti: péči o závislé osoby a záruku mít kvalitní, ochranné a plně univerzální služby sociální ochrany.

Kromě toho zákon zaměřil svou hlavu II na opatření k zajištění kvality a účinnosti systému pro autonomii a péči o závislost (SAAD) s vývojem plánů kvality a systémů hodnocení a se zvláštním zaměřením na školení a kvalifikace odborníků a pečovatelů .

Univerzitní magisterský titul v oboru závislost, MUDE, je vytvořen za účelem zlepšení specifického vzdělávání odborníků v oblasti závislosti z komplexního a multidisciplinárního hlediska, které se věnuje nejen sociálním potřebám, ale také manažerským, psychologickým, zdravotním a vzdělávacím potřebám. , na druhé straně podpora výzkumu v oblasti závislosti.

Magisterský soubor

Výukové centrum: Fakulta sociální práce
Typ výuky: Tváří v tvář
Jazyk: Španělsky
Trvání: Jeden rok
ECTS kredity: 60
Název: Magisterský Titul V Závislosti
Stipendia, granty a mobilita: Národní / mezinárodní
Cena za kredit:
  • V 1. registraci: 37,11 EUR
  • Při 2. registraci: 60,32 EUR
  • Ve 3. registraci: 69,59 EUR
  • Ve 4. nebo za sebou: 69,59 EUR

O Škole

Otázky