Keystone logo
Universidad de Leon

Universidad de Leon

Universidad de Leon

Úvod

Proč studovat na ULE?

Existuje nejméně deset důvodů, proč si León vybrat jako akademickou destinaci, i když jsme si jisti, že najdete mnoho dalších.

 1. Nejlepší mluvený jazyk - V oblasti León se mluví velmi čistým španělským jazykem s poměrně neutrálním přízvukem. Na ulicích Leónu uslyšíte lidi mluvit správně španělsky.
 2. Nejzachovalejší umění - zde najdete umělecké klenoty všech dob. Od pozůstatků římské éry, až po oceňovanou architekturu 21. století, aniž by se zapomnělo na slavné a legendární Camino de Santiago.
 3. Rozmanitost národností - Chceme, abyste se integrovali do naší společnosti a zároveň si užívali mezinárodní prostředí, které vám ULE nabízí.
 4. Kmotr program - Nechte se vést vaším sponzorem. Bude to váš nejlepší poradce.
 5. Ekonomická destinace - bydlení v Leónu je levné. Pokoj ve společném bytě stojí mezi 150 € a 250 € měsíčně, můžete chodit nebo jezdit na kole do všech míst a volný čas je cenově dostupný.
 6. Příroda a dobrodružství - Užijte si cvičení lyžování, turistiky, horolezectví a mnoha dalších dobrodružných aktivit, které vám provincie nabízí.
 7. Universidad solidaria - Spolupracujte s naší službou pro rozvojovou spolupráci účastnící se projektů solidarity
 8. Zavázali jsme se k životnímu prostředí - zelená kancelář podporuje udržitelnost a zdravé návyky: bezplatné používání jízdních kol, dílen pro vaření, recyklaci ...
 9. Přístupná univerzita - všechny budovy jsou přizpůsobeny pro osoby se zdravotním postižením. K dispozici je podpůrná jednotka, která informuje a usnadňuje den co den těm, kteří mají tyto potřeby.
 10. Autentické Španělsko. - V Leónu byla schválena charta magna leonesa, první v Evropě, a byla vytvořena první univerzita.

Co můžete studovat v ULE?

Na naší univerzitě můžete studovat, co chcete. Využijte náš katalog studií a vyhledávač předmětů Pokud chcete studovat španělštinu jako cizí jazyk, všechny potřebné informace naleznete v Centru jazyků.

Máte seznam akademických koordinátorů se svými kontakty pro akademické poradenství, které potřebujete.

Je možné absolvovat předměty zcela anglicky. Mohou být také kombinovány s předměty ve španělštině.

Brooke Cagle / Unsplash

Kdy začneme?

Všechna naše studia jsou rozdělena do dvou semestrů za akademický rok, méně než jazykové centrum, které to dělají ve čtvrtletích.

TalentUnileon stipendia

Špičková stipendia zaměřená na zahraniční studenty

Místa

 • León

  Campus de Vegazana S/N 24071 León, , León

 • Ponferrada

  Av. de Astorga 15 24400 Ponferrada, , Ponferrada

  Programy

  Otázky