Keystone logo
Universidad de Leon

Universidad de Leon

Universidad de Leon

Úvod

Proč studovat na ULE?

Existuje nejméně deset důvodů, proč si León vybrat jako akademickou destinaci, i když jsme si jisti, že najdete mnoho dalších.

 1. Nejlepší mluvený jazyk - V oblasti León se mluví velmi čistým španělským jazykem s poměrně neutrálním přízvukem. Na ulicích Leónu uslyšíte lidi mluvit správně španělsky.
 2. Nejzachovalejší umění - zde najdete umělecké klenoty všech dob. Od pozůstatků římské éry, až po oceňovanou architekturu 21. století, aniž by se zapomnělo na slavné a legendární Camino de Santiago.
 3. Rozmanitost národností - Chceme, abyste se integrovali do naší společnosti a zároveň si užívali mezinárodní prostředí, které vám ULE nabízí.
 4. Kmotr program - Nechte se vést vaším sponzorem. Bude to váš nejlepší poradce.
 5. Ekonomická destinace - bydlení v Leónu je levné. Pokoj ve společném bytě stojí mezi 150 € a 250 € měsíčně, můžete chodit nebo jezdit na kole do všech míst a volný čas je cenově dostupný.
 6. Příroda a dobrodružství - Užijte si cvičení lyžování, turistiky, horolezectví a mnoha dalších dobrodružných aktivit, které vám provincie nabízí.
 7. Universidad solidaria - Spolupracujte s naší službou pro rozvojovou spolupráci účastnící se projektů solidarity
 8. Zavázali jsme se k životnímu prostředí - zelená kancelář podporuje udržitelnost a zdravé návyky: bezplatné používání jízdních kol, dílen pro vaření, recyklaci ...
 9. Přístupná univerzita - všechny budovy jsou přizpůsobeny pro osoby se zdravotním postižením. K dispozici je podpůrná jednotka, která informuje a usnadňuje den co den těm, kteří mají tyto potřeby.
 10. Autentické Španělsko. - V Leónu byla schválena charta magna leonesa, první v Evropě, a byla vytvořena první univerzita.

Co můžete studovat v ULE?

Na naší univerzitě můžete studovat, co chcete. Využijte náš katalog studií a vyhledávač předmětů Pokud chcete studovat španělštinu jako cizí jazyk, všechny potřebné informace naleznete v Centru jazyků.

Máte seznam akademických koordinátorů se svými kontakty pro akademické poradenství, které potřebujete.

Je možné absolvovat předměty zcela anglicky. Mohou být také kombinovány s předměty ve španělštině.

Brooke Cagle / Unsplash

Kdy začneme?

Všechna naše studia jsou rozdělena do dvou semestrů za akademický rok, méně než jazykové centrum, které to dělají ve čtvrtletích.

Místa

 • León

  Campus de Vegazana S/N 24071 León, , León

 • Ponferrada

  Av. de Astorga 15 24400 Ponferrada, , Ponferrada

  Programy

  Otázky