Keystone logo
Universidad de Alicante Mistr v udržitelné a environmentální chemii
Universidad de Alicante

Mistr v udržitelné a environmentální chemii

Alicante, Španělsko

2 Semesters

Španělština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 39 / per credit *

Na kampusu

* 39,27 € za kredit

Úvod

 • Celkový kredit : 60
 • Nabízená místa : 20 míst
 • Poplatek za kredit : 39,27 EUR (1. registrace); 62,79 EUR (2. registrace a po sobě jdoucí).
 • Způsob výuky : tváří v tvář
 • Vyučovací jazyk : španělština
 • Obor : Vědy
 • Zapojená fakulta : Přírodovědecká fakulta
 • Program společně sdílený s : Výuka pouze na této univerzitě.

Magisterský titul v oboru udržitelné a environmentální chemie poskytuje absolventům kompletní školení v oblasti udržitelnosti, nových zdrojů energie a chemické kontroly životního prostředí, které je připraví na vypracování doktorské práce nebo vstup do podniků z různých sektorů nebo veřejných institucí jimž poskytnou solidní znalosti o adaptaci chemických znalostí na nové sociální požadavky a zákony týkající se udržitelnosti v lidské činnosti.

Hlavním cílem tohoto magisterského titulu je vytvořit absolventy, kteří jsou vybaveni porozuměním mechanismům, které ovlivňují životní prostředí, a etickým závazkem, který je nezbytný pro přispění k jeho ochraně, jakož i znalostem a schopnostem souvisejícím s udržitelností z chemie. perspektivní.

Multidisciplinární charakter těchto mistrů vybaví budoucí absolventy k uplatnění v zaměstnáních souvisejících s různými obory: chemický průmysl, environmentální průmysl, poradenství, výzkum a univerzitní učitelství.

Všechny větrné turbíny vedle sebe vyrábějí čistou elektřinu, aniž by zničily naši milovanou planetu Zemi.
Jason Blackeye / unsplash

Osnovy

Typ předmětuKredity
Povinný15
Volitelný27
Pracovní zkušenost6
Závěrečný projekt magisterského studia12
Celkem kreditů60

Po úspěšném absolvování tohoto vzdělávacího modulu získají studenti magisterský titul v oboru udržitelná a environmentální chemie.

Vstupní požadavky

Podle předpisů University of Alicante musí být pro přístup k oficiálně vyučovaným magisterským titulům splněny následující požadavky:

 1. Být držitelem španělského oficiálního osvědčení o absolventském diplomu nebo jiného vydaného vysokoškolskou institucí v rámci EHEA (evropské vysokoškolské vzdělávání) umožňuje držiteli přístup k magisterským titulům při vydávání.

 1. Být držitelem oficiálně schváleného zahraničního certifikátu vysokoškolského vzdělání, který byl uznán za rovnocenný se stupněm, který umožňuje přístup k požadovanému studiu.

 1. Být držitelem osvědčení o vysokoškolském vzdělání získaného na univerzitě nebo instituci vysokoškolského vzdělávání v zemích mimo EHEA, bez předchozího schválení jejich studia. V tomto případě je třeba vzít v úvahu následující:
  1. Uznané osvědčení o diplomu vyžadují technickou zprávu obsahující prohlášení o rovnocennosti vydané University of Alicante (ContinUA-Centrum dalšího vzdělávání), za které by měl být zaplacen odpovídající poplatek.
  2. Přístup touto cestou za žádných okolností neznamená předchozí oficiální schválení osvědčení držitele ani jeho uznání pro jiné účely než studium magisterského titulu.

Intenzivní španělština

Přijímací řízení

O Škole

Otázky