Keystone logo
Universidad de Alicante

Universidad de Alicante

Universidad de Alicante

Úvod

University of Alicante je veřejná univerzita nacházející se na pobřeží Středozemního moře. Vzhledem k našim historickým vlivům, vynikající poloze a skvělému spojení jsme rozmanitě zaměřenou a příjemnou univerzitou s jedním z nejlepších kampusů ve Španělsku, a to nejen z hlediska infrastruktury, ale také z hlediska terénních úprav, udržitelnosti a rovnosti žen a mužů.

I když jsme relativně mladí, máme silnou vědeckou a akademickou důvěryhodnost, která nám umožnila přizpůsobit se sociálním změnám a potřebám našeho prostředí a vést změnu ekonomického modelu založeného na výzkumu, inovacích, podnikání a skutečném přenosu znalostí.

Jsme multidisciplinární univerzita se studijními programy ve všech znalostních oborech organizovanými na šesti fakultách a polytechnickou školou.

Univerzitní komunitu tvoří asi 3 800 akademických a administrativních pracovníků a více než 32 000 studentů zapsaných v oficiálních titulech. Univerzita, která každoročně vítá přibližně 2 500 zahraničních studentů.

Více než 700 kurzů všech stupňů je nabízeno v jiných jazycích než ve španělštině: hlavně v angličtině a katalánštině, ale také ve francouzštině, arabštině a němčině.

Uvítací zpráva

Jsme rádi, že vás srdečně vítáme na institucionálních webových stránkách univerzity v Alicante, a rádi bychom vám poděkovali za váš zájem o bližší seznámení s námi. Zde naleznete popis její struktury a široké škály činností, které lze na naší univerzitě provádět, jakož i směry, kterými plánujeme vysledovat budoucnost naší instituce, přičemž se snažíme co nejlépe pokrýt potřeby a touhy společnosti.

Ať už patříte k univerzitní komunitě, nebo nás chcete navštívit a dozvědět se o našich návrzích, tyto stránky vám ukážou studijní programy vyučované na univerzitě v Alicante a nabízené služby, stejně jako výkonné výbory a řízení jejích předpisů a správu. V rámci kampusu lze rovněž rozvíjet širokou škálu kulturních a sportovních aktivit. Najdete podrobný popis nastavení univerzity; dozvědět se o zaměstnání lidí a o tom, koho a kam se obrátit na jakýkoli dotaz.

Našim studentům chceme poskytnout to nejlepší vzdělání v jejich příslušných studiích. Chtěli bychom jim pomoci proměnit se v hodnotné profesionály schopné tvořit páteř sociálního a ekonomického pokroku. Doufáme také, že okolní orgány veřejné správy, sdružení a společnosti získají od univerzity v Alicante užitečnou pomoc při dosahování svých cílů.

Rád bych vás znovu přivítal a doufáme, že vám pomůže vaše návštěva našich webových stránek.

Děkuji mnohokrát.

Krátká historie

Univerzita v Alicante byla založena v říjnu 1979 na základě struktury Univerzitního studijního centra (CEU), které bylo zahájeno v roce 1968. Alicante tak získalo zpět své univerzitní studijní středisko, které bylo v roce 1834 pozastaveno.

Universidad de Alicante","author_url":"","source":"Universidad de Alicante"}" />

150759_150635_CAMPUSMAYO201376232.jpg

Místa

  • Alicante

    Carretera San Vicente del Raspeig s/n 03690 San Vicente del Raspeig, , Alicante

Otázky