Keystone logo
Universidad Camilo José Cela

Universidad Camilo José Cela

Universidad Camilo José Cela

Úvod

Unikátní univerzita

Na univerzitě Camilo José Cela vám nabízíme jiný druh vzdělávání. Aktivní a dynamické vzdělávání, které vám nabízí šanci žít svůj univerzitní život naplno v učebně i mimo ni a stát se profesionálem, kterým se snažíte být.

Náš vzdělávací model je zakotven ve 3 pilířích:

Interdisciplinárnost

Sdílejte kurzy se studenty z jiných stupňů a získejte znalosti nad rámec vaší specializace, kombinováním znalostí a kulturního prostředí s jistotou řešte složité výzvy 21. století.

Inovace

Inovujeme akademické osnovy, abychom se zaměřili na vás a váš proces učení. Výuka, kterou budete mít na UCJC, se nepodobá tradiční univerzitní výuce. Vyčníváme z ostatních univerzit díky našemu otevřenému vzdělávacímu modelu a přístupu, který je mnohem důležitější pro dobu, ve které žijeme.

Mezinárodnost

Zde se stanete nezávislejšími, poskytneme vám nástroje, které vám pomohou řídit vaši profesionální kariéru a učinit tak v globálním kontextu. Budou vás učit prvotřídní lektoři z mnoha různých zemí. Kromě toho můžete svůj profesionální profil doplnit našimi studijními programy v zahraničí a mezinárodními týdny.

The Hive (La Colmena) ®

Universidad Camilo José Cela","author_url":"","source":""}" />

La Colmena®

Tento jedinečný akademický studijní program absolvujete souběžně se svými studijními třídami. Umožní vám rozšířit své vzdělání o klíčové obory ve světě, kde flexibilita a transversalita zvyšují poptávku.

Místa

  • Madrid

    C/ Castillo de Alarcón, 49. Urb. Villafranca del Castillo, 28692, Madrid

    Otázky