Keystone logo
Universidad Camilo José Cela

Universidad Camilo José Cela

Universidad Camilo José Cela

Úvod

Unikátní univerzita

Na univerzitě Camilo José Cela vám nabízíme jiný druh vzdělávání. Aktivní a dynamické vzdělávání, které vám nabízí šanci žít svůj univerzitní život naplno v učebně i mimo ni a stát se profesionálem, kterým se snažíte být.

Náš vzdělávací model je zakotven ve 3 pilířích:

Interdisciplinárnost

Sdílejte kurzy se studenty z jiných stupňů a získejte znalosti nad rámec vaší specializace, kombinováním znalostí a kulturního prostředí s jistotou řešte složité výzvy 21. století.

Inovace

Inovujeme akademické osnovy, abychom se zaměřili na vás a váš proces učení. Výuka, kterou budete mít na UCJC, se nepodobá tradiční univerzitní výuce. Vyčníváme z ostatních univerzit díky našemu otevřenému vzdělávacímu modelu a přístupu, který je mnohem důležitější pro dobu, ve které žijeme.

Mezinárodnost

Zde se stanete nezávislejšími, poskytneme vám nástroje, které vám pomohou řídit vaši profesionální kariéru a učinit tak v globálním kontextu. Budou vás učit prvotřídní lektoři z mnoha různých zemí. Kromě toho můžete svůj profesionální profil doplnit našimi studijními programy v zahraničí a mezinárodními týdny.

The Hive (La Colmena) ®

Universidad Camilo José Cela","author_url":"","source":""}" />

La Colmena®

Tento jedinečný akademický studijní program absolvujete souběžně se svými studijními třídami. Umožní vám rozšířit své vzdělání o klíčové obory ve světě, kde flexibilita a transversalita zvyšují poptávku.

Vlastnosti kampusu

Kde ožívají vaše nápady

UCJC je místo, kde se předávají znalosti, kde se můžete specializovat na vámi vybraný obor, zlepšit své všeobecné znalosti a rozvíjet se jako člověk. Naše laboratoře podporují reflexi a debaty a nabízejí aktivní metody výuky/učení založené na kooperativní práci, rozvoji kreativity, kritického myšlení, vizuálního myšlení a komunikačních dovedností.

Koleje univerzity UCJC

Studentské koleje UCJC v Madridu vám nabízejí veškeré vybavení a pohodlí, abyste se cítili jako doma a především abyste mohli věnovat svůj čas tomu, co jste přišli dělat, studovat a bavit se. Vybavení kampusu a koleje představují ideální prostory nabízející klid a pohodu, takže vás nic a nikdo neruší ve vašich hodinách soustředění a studia.

Mezinárodní a interdisciplinární zkušenost

Univerzitní koleje UCJC slouží studentům z celého světa. Život se všemi z nich vám poskytne globálnější a mezinárodní rozhled a myšlení, zatímco budete poznávat jiné kultury, procvičovat jazyky a budovat mezinárodní síť kontaktů. Svůj den budete sdílet s ostatními studenty, kteří se sem stejně jako vy přistěhovali s jasným cílem: akademicky i osobnostně růst.

  Žebříčky

  QS Stars University Ratings

  Univerzita byla začleněna do prestižního mezinárodního bodovacího systému QS Stars University Ratings s průměrným skóre 3 z 5. V oblastech zaměstnatelnosti a vybavenosti jsme získali maximální skóre 5 hvězdiček z 5 a 4 z 5 v internacionalizaci a integraci .

  Místa

  • Madrid

   C/ Castillo de Alarcón, 49. Urb. Villafranca del Castillo, 28692, Madrid

   Otázky