Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Úvod

Gurabo Campus (dříve Turabo University), s více než 40 letou historií, je univerzitou Ana G. Méndez, nejrychleji rostoucí soukromou institucí vysokoškolského vzdělávání v zemi. Gurabo Campus, akreditovaná prestižní agenturou Middle States Commission on Higher Commission, Univerzita Ana G. Méndez University, má také několik profesních akreditací, které zvyšují kvalitu vzdělávání jejích studentů.

Hlavní kampus má privilegovaný prostor ve střední východní části Portorika a jeho pět lokalit se nachází ve městech Barceloneta, Cayey, Isabela, Ponce a Yabucoa, které studentovi nabízejí bezpečné prostředí, svobodu myšlení a fyzické vybavení první. Na univerzitě Ana G. Méndez, Gurabo Campus si můžete vybrat z více než 100 akademických programů mezi technickými certifikáty, přidruženými tituly, maturitou, magisterskými programy a doktoráty. Kromě toho můžete studovat osobně nebo vzdáleně pomocí naší online akademické nabídky.

Poslání, vize a hodnoty

Naše poslání

Univerzita Ana G. Méndez. Gurabo Campus je vysoká škola s širokou akademickou nabídkou v nejvyšších standardech kvality. Univerzita Ana G. Méndez, Gurabo Campus, která se zavázala k dokonalosti ve výuce, výzkumu, inovacích, internacionalizaci a socio-humanistickém rozvoji rozmanité akademické populace, tvoří globální občany, kritického myšlení, které přispívá k rozvoji a blaho Portorika a dalších zemí.

2025 vize

Vize univerzity Ana G. Méndez, Gurabo Campus, má být přední vzdělávací institucí ve výuce a výzkumu, která podporuje inovace, podnikání, internacionalizaci a citlivost vůči kulturní rozmanitosti a životnímu prostředí.

Naše hodnoty

Univerzita Ana G. Méndez, Gurabo Campus se zavazuje:

 • svoboda myšlení a projevu
 • uznání a respektování rozmanitosti
 • Respekt k důstojnosti jednotlivce
 • excelence ve výuce a vytváření, šíření a uplatňování znalostí
 • podpora etických, sociálních a kulturních hodnot
 • excelence v plánování, provozu a servisu
 • Respekt k životnímu prostředí a přírodě
 • podpora lidské a estetické citlivosti

Buro Millennial / Pexels

128393_pexels-photo-1438072.jpeg

Náš rektor

David David Méndez Pagán, současný rektor univerzity Ana G. Méndez, Gurabo Campus, je pedagogem s více než 20 letou rozmanitou praxí ve správě vysokoškolského vzdělávání, mezinárodních záležitostech, službách podpory studentů, vysokoškolském vzdělávání a Postgraduální studium, vývoj a koordinace programů, korporátní vztahy a řízení programů financovaných z externích zdrojů.

Tyto zkušenosti sdílel prostřednictvím prezentací na několika národních a mezinárodních konferencích, jako například: Světový kongres srovnávacího vzdělávání; latinskoamerický kongres vzdělávání vysokoškolské rady; Hispánské sdružení vysokých škol, národní a mezinárodní konference; konference hispánských národních úspěchů; Asociace pro dohled a rozvoj kurikula; a digitální knihovna v diplomové a disertační síti.

Jako administrátor vysokoškolského vzdělávání hrál Dr. Méndez klíčovou roli ve vývoji inovativních programů na státních a soukromých univerzitách ve Spojených státech, jako jsou: New York University, Rutgers University, Texaská univerzita v Austinu a University z Princetonu. Tyto zkušenosti mu umožnily stát se prvním děkanem doktorského studia na univerzitě v Turabu (UT), dnes na univerzitě Ana G. Méndez, Gurabo Campus.

Získal jeden rok volna, aby pracoval jako ředitel disertační práce publikací v Proquest UMI. Možnost spolupráce s více než 600 univerzitami po celém světě. Po návratu byl jmenován prorektorem pro mezinárodní záležitosti na UT a poté jako viceprezident pro mezinárodní záležitosti pro univerzitní systém Ana G. Méndez (SUAGM) v Portoriku. Jednou ze svých priorit byly mezinárodní vztahy ze systémové perspektivy a vypracování komplexního plánu internacionalizace, který by podpořil globální expanzi SUAGM.

Od roku 2013 byl vybrán jako mluvčí a koordinátor globálního centra pro iniciativu globálního občanství Akademického dopadu OSN (UNAI). Tam, kde více než 1200 univerzit po celém světě vyvíjí projekty spolupráce, které podporují deset principů OSN jako globální občanství.

V roce 2014 byl Mezinárodním vedoucím institutem Americké rady pro vzdělávání a Asociací správců mezinárodních škol jmenován jedním z 30 vedoucích představitelů internacionalizace vysokých škol.

Posledních 16 let zůstává pedagogem a je profesorem na School of Education (UAGM-Gurabo).

Dr. Méndez získal titul PhD ve vzdělávacích vědách na University of New York a bakalářský titul na University of Puerto Rico v kampusu Mayagüez. Narodil se v San Juan v Portoriku, tráví volný čas cestováním a věnuje se vizuálnímu umění a hudbě. Jako umělec byl jeho díla prezentována na univerzitách, kde působil, a během posledních deseti let na San Sebastiánském festivalu umění Institutu portorické kultury, kde získal první cenu v původní umělecké divizi.

Jak dorazit

Z metropolitní oblasti

Jeďte po dálnici Luis A. Ferré PR-52 ve směru na Ponce. Po ujetí přibližně 20 minut vyjeďte přímo na výstupu 14, který vede k PR-1 a PR-30. Zůstaňte ve správném pruhu, jděte pod most a odbočte mírně doprava, abyste mohli jet na Ort Ortiz Stella PR-30 Express. Připojte se k PR-30. Jezděte asi tři minuty. Jeďte výjezdem 4 vpravo na silnici PR-189. Odbočte doprava a připojte se na silnici PR-189. Univerzita Ana G. Méndez, Gurabo Campus bude později na levé straně.

Z východní oblasti

Take Cruz Ortiz Stella PR-30 Express směrem na Gurabo. Po ujetí přibližně 25 minut zahněte doprava na výjezdu 4 směrem na PR-189. Odbočte doleva a připojte se k silnici PR-189. Univerzita Ana G. Méndez, areál Gurabo bude pár kroků po levé straně.

Z jihu

Jeďte po dálnici Luis A. Ferré PR-52 ve směru na San Juan. Po přibližně 40 minutách vyjeďte výjezdem vpravo k expresu Cruz Ortiz Stella PR-30. Jezděte asi tři minuty. Jeďte výjezdem 4 vpravo na silnici PR-189. Odbočte doprava a připojte se na silnici PR-189. Univerzita Ana G. Méndez, Gurabo Campus bude na levé straně.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

 • Gurabo

  Universidad Ana G. Méndez, Navarro, Gurabo 00725, , Gurabo

Otázky