Keystone logo
University of Vaasa Mistr v udržitelných a autonomních systémech
University of Vaasa

Mistr v udržitelných a autonomních systémech

Vaasa, Finsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

EUR 12 000 / per year

Na kampusu

Úvod

Autonomní systémy mají zásadní uplatnění, např. ve výrobě a rekuperaci energie, stejně jako v oběhovém hospodářství. Studenti, kteří absolvují program, vytvoří robotizovaná řešení, např. pro výrobu, energetiku, dopravu a logistiku. Program kombinuje informatiku, vestavěné systémy v reálném čase, bezdrátovou komunikaci, počítačové vidění a další snímání prostředí a povědomí o poloze. Nedílnou součástí magisterského programu jsou navíc aspekty udržitelného rozvoje související s autonomními systémy, zejména získávání energie, chytrá města a komunity, koncepty AI a strojového učení a také kybernetická bezpečnost systémů.

S naším studiem udržitelných a autonomních systémů se z vás stane odborník, který dokáže zvážit potřeby a příležitosti udržitelného rozvoje v autonomních systémech.

Po dokončení studia budete vědět, jak:

  • Aplikujte pokročilé znalosti a související technologie udržitelných autonomních systémů k provádění výzkumu a vývoje produktů
  • Vyvíjet řešení a nové znalosti ve prospěch společnosti a průmyslu a zároveň zohledňovat udržitelný rozvoj a inženýrskou etiku
  • Získejte nejnovější znalosti ve vlastních a nových oborech a využijte je pro vývoj produktů, výzkum a odborné úkoly

Kromě toho program poskytuje způsobilost pro doktorské studium v ​​oborech komunikačního inženýrství, elektrotechniky a výpočetní techniky, automatizační techniky nebo příbuzných technických oborech.

Vzdělání je společným úsilím University of Vaasa a University of Oulu a obě univerzity jej budou nabízet prostřednictvím různých metod výuky. Můžete si vybudovat unikátní studijní cestu kombinující kurzy z těchto dvou finských univerzit silných v oboru strojírenství zároveň. Bez ohledu na to, jaké město si vyberete, získáte plný zážitek přímo v kampusu.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky