Keystone logo
University of Vaasa Mistr v oboru řízení průmyslu
University of Vaasa

Mistr v oboru řízení průmyslu

Vaasa, Finsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 10 000

Na kampusu

Úvod

Chcete spojit podnikání s technologiemi? Zajímá vás vývoj procesů pro udržitelnost a energetický sektor? Máte bakalářský titul v oboru obchodní administrativa nebo technologie s obchodním studiem?

Studium v ​​průmyslovém managementu pokrývá oblasti, jako je řízení dodavatelského řetězce a logistika, řízení technologií a inovací, vývoj produktů, vývoj služeb, stejně jako řízení výroby a provozu.

S průmyslovým managementem jako vaším hlavním oborem se můžete specializovat buď na řízení dodavatelského řetězce a řízení provozu, nebo na řízení technologií a inovace. Tyto cesty poskytují životně důležité dovednosti, které hledají high-tech společnosti po celém světě. Můžete také absolvovat certifikační test IPMA, a pokud úspěšně složíte, můžete jej použít jako důkaz základních dovedností projektového řízení.

Kurzy se skládají z přednášek, skupinové práce, projektů, prezentací a závěrečných zkoušek. Studium zahrnuje online i výuku ve třídě. Toto je program na plný úvazek na akademické půdě, který se koná ve Vaase. Některé kurzy jsou pro poslední rok na jaře nabízeny v hybridním režimu, aby se podpořila také online účast.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky