Keystone logo
University of Vaasa Mistr v mezinárodním podnikání
University of Vaasa

Mistr v mezinárodním podnikání

Vaasa, Finsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 12 000

Na kampusu

Úvod

Chcete se připravit na výzvy a příležitosti globalizovaného světa? Jste připraveni pracovat s neustálými změnami, rozmanitostí a odstupem? Myslíte si, že udržitelnost a etika by měly být integrovány do firemních strategií?

Odborníci na udržitelné globální podnikání

Globální podnikání potřebuje absolventy s odolností vůči nejistotě vytvářené neustále se měnícím mezinárodním prostředím, vybavené holistickým chápáním podnikání. Zároveň bude i nadále narůstat význam rozvoje odpovědného a udržitelného globálního podnikání, které by vyhovovalo potřebám společností, spotřebitelů a společností. To je důvod, proč se náš magisterský studijní program v mezinárodním podnikání zaměřuje na udržitelné globální podnikání.

Profesionálové na mezinárodních pozicích vyžadují širokou škálu kompetencí. Náš interdisciplinární program vám nabízí možnost rozvíjet své znalosti ve třech klíčových oblastech udržitelného globálního podnikání: globální strategie v digitalizovaném světě, globální marketing a podnikání a vedení lidí v globálním podnikatelském prostředí. Program bude také rozvíjet důležité dovednosti v pracovním životě, jako je obchodní výzkum a analýza, kritické myšlení, rozhodování a řešení problémů a vyjednávání. Studium v ​​multikulturním vzdělávacím prostředí vám navíc poskytne možnost osvojit si mezikulturní komunikační dovednosti a spolupráci v různých týmech.

Program také nabízí vybraným studentům skvělou příležitost posílit své mezinárodní kompetence absolvováním druhého ročníku studia na jedné z našich čtyř partnerských univerzit v Evropě. V programu double degree studenti získávají tituly ze dvou zemí.

  • Europa Universität Viadrina (Německo)
  • Kedge Business School (Francie)
  • Università degli studi di Pavia (Itálie)
  • Vysoká škola ekonomická v Praze (Česká republika)

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky