Keystone logo
University of Vaasa Master in Smart Energy - Smart Grids
University of Vaasa

Master in Smart Energy - Smart Grids

Vaasa, Finsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 10 000

Na kampusu

Úvod

Zajímají vás chytré energetické systémy a spojování moderních technologií a obchodních modelů? Sníte o vytváření inovativních a udržitelných energetických řešení pro budoucnost?

Studium v ​​oblasti Smart Grids vám nabízí nejnovější znalosti o probíhajících energetických přechodech a vynikající schopnosti obnovit průmysl a vytvářet řešení pro budoucnost udržitelných a odolných energetických systémů.

Dokončením tohoto stupně budete schopni:

  • Analyzujte a vyhodnoťte vliv přechodu na zelenou energii, digitalizace a nových podpůrných technologií na budoucí inteligentní energetická řešení.
  • Plánovat, zkoumat a vyvíjet nová inteligentní řešení pro odolné a chytré energetické systémy pomocí různých simulačních nástrojů.
  • Porozumět úloze nových technologií a komponent (energetické zásobníky, pokročilá ICT řešení), konceptů (mikrogridy, energetické komunity), integrace energetických sítí (sektorové propojení) a nových tržních a obchodních modelů v oblasti energetické transformace.
  • Vést a spravovat různá nová řešení vývoje, plánování a výzkumné projekty, stejně jako kriticky využívat existující zdroje informací a vytvářet nové znalosti v multidisciplinární oblasti budoucích inteligentních energetických systémů.

Kromě toho titul připravuje na výzkumnou práci a dává vám způsobilost k dalšímu studiu v elektrotechnice a elektrotechnice.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky