Keystone logo
University of Vaasa Master in Smart Energy - Robotics
University of Vaasa

Master in Smart Energy - Robotics

Vaasa, Finsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 10 000

Na kampusu

Úvod

Zajímají vás chytré technologie pro budoucí udržitelné a chytré energetické systémy? Chcete se naučit vytvářet inteligentní robotizovaná řešení s využitím nových ICT a automatizačních technologií pro chytrou energii, udržitelnou výrobu baterií a recyklaci? Chcete si rozšířit své dovednosti v oblasti AI a strojového učení, počítačového vidění, vestavěných systémů, bezdrátové komunikace a ukládání energie?

Robotika se skládá ze tří studijních modulů: robotika, digitalizace a obchodní studia. Získáte dobré analytické dovednosti a širokou odbornost v klíčových technologiích, které pohánějí chytré energetické systémy (jako jsou bateriová úložiště energie, mikrosítě, analýza velkých dat, umělá inteligence, 5G, hybridní AC/DC systémy s výkonovou elektronikou), spolu s porozuměním budoucí trhy a obchodní modely.

Po dokončení studia budete schopni:

  • Analyzujte a posuzujte vliv přechodu na zelenou energii, digitalizace a nových technologií na budoucí inteligentní energetická řešení a jejich udržitelnou výrobu/oběh materiálů.
  • Plánujte, zkoumejte a vyvíjejte nové inteligentní přístupy k výrobě udržitelných řešení pro budoucí inteligentní sítě a energetické systémy pomocí různých výpočetních zařízení.
  • Pochopte úlohu nových technologií a komponent (senzory, strojové učení a vidění, úložiště energie, pokročilá řešení ICT), úložiště energie, propojování sektorů, nové tržní a obchodní modely při přechodu na zelenou energii.
  • Vést a spravovat různá nová řešení vývoje, plánování a výzkumné projekty, stejně jako kriticky využívat existující zdroje informací a vytvářet nové znalosti v multidisciplinární oblasti budoucích inteligentních energetických systémů a chytré výroby.

Tento titul navíc poskytuje způsobilost pro doktorské studium v ​​oboru automatizace, komunikačního inženýrství, elektrotechniky a výpočetní techniky nebo příbuzných technických oborech.

Tyto studie jsou uspořádány ve městech Vaasa a Pori.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky