Keystone logo
University of Vaasa Magistr ve strategickém projektovém řízení
University of Vaasa

Magistr ve strategickém projektovém řízení

Vaasa, Finsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 10 000

Na kampusu

Úvod

Chcete se naučit, jak úspěšně realizovat projekty napříč různými průmyslovými odvětvími, jako je výroba, energetika, doprava a logistika? Přejete si rozšířit své odborné znalosti a stát se strategickým partnerem vyššího managementu?

Náš hlavní obor strategického projektového řízení vychovává odborníky, kteří dokážou zvážit potřeby a příležitosti teorie, koncepce a analýzy projektového řízení v technickém kontextu. Dozvíte se, jak plánovat, řídit a realizovat projekty, a zároveň získáte přehled o průmyslových standardech a příslušných rámcích. Při použití analytických nástrojů pro rozhodování, plánování a kontrolu budete schopni řídit projekty štíhlým a strategicky efektivním způsobem. Dozvíte se o inovacích a udržitelnosti a také o etických praktikách v projektovém řízení. Obsah programu je navržen tak, aby byl kompatibilní s požadavky IPMA úrovně C. Pokud máte dostatečnou pracovní historii, můžete na vlastní náklady získat certifikát IPMA úrovně C a složit certifikační zkoušku.

Po absolvování tohoto stupně budete mít nárok na doktorské studium. Budete schopni vyvíjet udržitelná a etická řešení a nové znalosti ve prospěch společnosti a průmyslu. Navíc získáte cenné kariérní dovednosti, jako je řešení problémů a rozhodování, kritické myšlení, práce v mezinárodních týmech a podnikatelské myšlení.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky