Keystone logo
United Arab Emirates University College of Humanities and Social Sciences

United Arab Emirates University College of Humanities and Social Sciences

United Arab Emirates University College of Humanities and Social Sciences

Úvod

Vítejte na Univerzitě Spojených arabských emirátů (UAEU) - první a hlavní komplexní národní univerzitě ve Spojených arabských emirátech. UAEU usiluje o to, aby se stala komplexní, výzkumně náročnou univerzitou a v současné době zapisuje přibližně 14 000 emirátů a zahraničních studentů.

110371__MG_1067new_resize-2.jpg

Jako vlajková univerzita v UAE nabízí UAEU akreditované vysoce kvalitní postgraduální programy prostřednictvím Humanities and Social Sciences College. Díky vynikající mezinárodní fakultě, nejmodernějšímu novému areálu a plnému rozsahu služeb podpory studentům nabízí UAEU prostředí pro život, které není ve Spojených arabských emirátech jedinečné. UAEU je v současné době zařazena na # 5 v arabském světě a # 350 na celém světě.

Akademické programy UAEU byly vyvinuty ve spolupráci se zaměstnavateli, takže naši absolventi jsou velmi žádaní. Absolventi UAEU zastávají klíčové pozice v průmyslu, obchodu a vlády v celém regionu. Naše pokračující investice do zařízení, služeb a zaměstnanců zajišťují, že UAEU bude i nadále sloužit jako model inovace a excelence.

Akreditace

Vysoká škola humanitních a společenských věd uznává hodnotu mezinárodní akreditace jako prostředku k zajištění řádného uznání kvality výuky a výzkumu, který se provádí v programech CHSS. Byla zřízena akreditační komise pro akademii, která napomáhá úsilí jednotlivých oddělení získat akreditované programy, jakož i prozkoumat možnosti institucionální akreditace CHSS jako celku.

Všechny programy CHSS jsou v současné době uznávány Ministerstvem pro vysokoškolské vzdělávání a vědecký výzkum .

110015_109903_chss_logo.jpg

Na Univerzitě Spojených arabských emirátů nabízí Vysoká škola humanitních a společenských věd (CHSS) vzrušující a rozmanité příležitosti a produkuje absolventy, kteří mohou přispět svým místním společenstvím a širší společnosti. CHSS má vynikající mezinárodní fakultu, která se zaměřuje na vzdělávání studentů na nejvyšší úrovni. Přispívají k vytváření znalostí v celosvětovém měřítku a mají vliv i mimo univerzitu. Naše fakulty jsou také zaměřeny na studenty a využívají své role jako učitelé a mentory a poskytují studentům jak informovanou výuku, tak osobní vedení.

S více než 3500 studenty a 150 členy fakulty je CHSS největším z devíti vysokých škol, které tvoří univerzitu, vyznačující se bohatou tradicí, závazkem k dědictví a inovací a odhodláním sloužit naší komunitě a národě.

Hlavní programy

Magisterské programy poskytují transformační vzdělávací zkušenost, která může být přínosem kariérního postupu. Nápady, perspektivy, znalosti, dovednosti a nástroje, které studenti získají, mohou mít silný a trvalý dopad na personální a profesní život.

Výzkumné příležitosti

CHSS je rozmanitá vysoká škola s různými odděleními, která pomáhají studentům vytvářet různé výzkumné zájmy a spolupráci. Členové fakulty a studenti CHSS spolupracují a účastní se výzkumem, průběžným vzděláváním, workshopy a konzultacemi v různých oblastech, jako jsou média, konference a vládní a soukromé organizace a instituce.

110370_CR2_0607.jpg

Programy

Akademie nabízí rostoucí škálu absolventských programů, které zahrnují:

  1. M.Sc. v systému dálkového průzkumu a geografických informačních systémech (GIS)
  2. Řízení vědy a veřejné politiky
  3. M.Sc. Klinická psychologie
  4. Mistr sociální práce

Místa

  • Al Ain

    Sheik Khalifa Bin Zayed St - Abu Dhabi - United Arab Emirates, , Al Ain

    Otázky