Keystone logo
University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

Úvod

University of Neuchatel, Ekonomická fakulta (Université de Neuchâtel, Fakulta des sciences économiques) The University of Neuchatel je švýcarská University, která nabízí kurzy v bakalářských, magisterských a doktorských úrovni, stejně jako „třetí cyklus“ a pokračující vzdělávací kurzy. Na univerzitě v Neuchatel, student je středem. Jsme hrdi na vytváření budoucí lídry, a to díky svým inovativním výukových programů.

The University of Neuchatel je:

sympatická organizace pojmout kolem 4000 studentů, podporovaný 860 zaměstnanců z nichž 120 jsou profesoři

vysoké standardy výuky, zejména v důsledku poměru studentů / učitelů unikátní v rámci Evropy

mezinárodní pověst, zejména pokud jde o biologii, antropologii a zdravotnického práva, stejně jako Výzkumný ústav Economic (IRENE) a Centrum pro pochopení společenských procesů (MAPS)

Ekonomická fakulta Ekonomická fakulta Univerzity Neuchâtel pojme asi 600 studentů pod dohledem sto padesát učitelů, výzkumníků a administrátory. Pozornost, že profesoři a asistenti zaplatit osnov každého studenta, stejně jako kvalita výuky již bylo zdůrazněno v několika průzkumů na své studenty. Faculy nabízí vzdělávání díky vysoké úrovni do kompetence svých profesorů a kvalitě výzkumu prováděného jeho sedmi ústavů. Výzkumné projekty, a to jak vnitrostátní i mezinárodní, jakož i mandáty pro federální a místní vlády a podniky, posílit viditelnost fakulty a také podporovat různé výukové programy. Vzhledem k omezenému prostoru, nový mistr o žurnalistice nemohou být zobrazeny zde ale relevantní informace jsou k dispozici na internetové stránce: http://www.unine.ch/maj

Místa

  • Neuchâtel

    Université de Neuchatel Faculty of Economics, Avenue du 1er-Mars 26,

    Otázky