Keystone logo
Uniminuto

Uniminuto

Uniminuto

Úvod

poslání

University System Uniminuto , inspirovaný evangeliem, sociální myšlence na církve, Eudist spirituality a charismatu Minuto de Dios, si klade za cíl , aby :

  • Vyšší nabídka vzdělávání vysoce kvalitní a relevantní přednostní volba pro ty, kteří nemají možnost získat přístup pomocí inovativní, komplexní a flexibilní model.
  • Výbornou formu lidské bytosti, kompetentními odborníky, eticky orientované a zavázala k sociální transformaci a udržitelný rozvoj.
  • Přispět s naším závazkem a naše svědectví o vybudování spravedlivé, mírové smířil a bratrské společnosti.

mega

V roce 2019, Uniminuto je uznána národní i mezinárodní úrovni jako instituce vyššího vzdělávání ze vzdělávacího modelu inspirovaného křesťanskou humanismu, utvářet integritu, kteří jsou kompetentní odborníci a podnikatelé, otevřený k nalezení Boha a služba člověka, přispívají k rozvoji jejich komunit a spravedlivé společnosti.

Uniminuto je charakterizován jako inkluzivní a udržitelné instituce, podporovaná kulturou vysoké kvality, s širokým a příslušné vzdělávací nabídku širokého pokrytí a snadný přístup, využívání nových technologií, podpora sociálních inovací a spolupráce iniciativ rozvoj.

Místa

  • Bogotá

    Carrera 73A No. 81B – 70, , Bogotá

    Otázky