Keystone logo
University  of Milano - Bicocca MSc v oboru vědy o materiálech a nanotechnologie
University of Milano - Bicocca

MSc v oboru vědy o materiálech a nanotechnologie

Milan, Itálie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

15 May 2025

15 Oct 2025

EUR 1 056 / per year

Na kampusu

Úvod

Tento program poskytuje pokročilé znalosti fyziky a chemie materiálů a vybaví vás dovednostmi navrhovat atomové a molekulární struktury a vytvářet materiály se specifickými funkcemi.

Vítáme studenty z různých vědeckých prostředí prostřednictvím jednoduchého přijímacího řízení, které zahrnuje hodnocení životopisu a pohovor. Program nabízí mezinárodní vzdělávací zkušenost, která vás připraví na globální kariéru.

Náš magisterský titul v oboru vědy o materiálech a nanotechnologie zaujímá komplexní přístup k výzkumu a technologickým inovacím s důrazem na udržitelnost . Naším cílem je rozvíjet jedince schopné poskytovat inovativní řešení komplexních globálních výzev.

Navíc nabízíme dvojí magisterský titul ve spolupráci s KU Leuven . Tato trať se zaměřuje na udržitelné materiály a umožňuje studentům získat titul MSc v oboru materiálového inženýrství na KU Leuven a titul MSc v oboru udržitelných materiálů (SuMa) z Evropského institutu pro inovace a technologie (EIT) ve druhém roce spolu s titulem MSc. v oboru materiálové vědy a nanotechnologie.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky