Keystone logo
Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

Úvod

Unicaf University je celoafrická nezávislá, uznávaná univerzita, která kombinuje nejlepší prvky mezinárodního vzdělávání a nabízí vysoce kvalitní akademické kvalifikace .

Unicaf University je licencovaná univerzita v Malawi , Zambie a Zimbabwe a je také schválena pro nábor studentů v Keni. Univerzita Unicaf je členem Akademického dopadu Organizace spojených národů (UNAI) a členem Jihoafrické asociace regionálních univerzit (SARUA). Univerzitní kampaně Unicaf University v Zambii a Malawi jsou akreditovány také Britskou akreditační radou pro nezávislé další a vysokoškolské vzdělávání jako nezávislý poskytovatel vysokoškolského vzdělávání.

Univerzita Unicaf sleduje vynikající výsledky ve výuce , úspěchy studentů a spokojenost v příznivém akademickém prostředí. Univerzita si klade za cíl stát se přední terciární institucí v subsaharské Africe, která je uznávána za mimořádný příspěvek k výuce, učení a výzkumu .

Univerzita Unicaf nabízí studentům příležitost získat vysoce kvalitní kvalifikaci za nízkou cenu prostřednictvím výhradně online doručování nebo prostřednictvím studia na akademické půdě, které kombinuje tradiční výuku tváří v tvář a aktivní účast ve studentských společenských klubech a aktivitách s nástroji digitálního učení, které zvyšují zkušenost moderního žáka.

Unicaf University si klade za cíl trénovat odpovědné občany, kteří rozumějí a podporují udržitelný rozvoj. Univerzita si klade za cíl vracet komunitám, kterým slouží, prostřednictvím nových poznatků získaných doktorským výzkumem, prostřednictvím jejích „zelených iniciativ“ (recyklace papíru, plastů a hliníku, pravidelná výsadba stromů), prostřednictvím přednášek významných řečníků otevřených pro veřejnost, prostřednictvím bezplatných počítačových lekcí pro absolventy středních škol a pracujících dospělých, prostřednictvím bezplatných workshopů o základních odborných dovednostech, prostřednictvím darů nemocnicím a školám a prostřednictvím podpory důležitých sociálních příčin.

Univerzita Unicaf nabízí plně online a na akademické půdě vyučované bakalářské, magisterské a doktorské tituly v široké škále předmětů, včetně managementu, ekonomiky a obchodu, psychologie, výuky, práva, účetnictví a financí, anglické literatury, informatiky, webového designu a vývoje a specializované programy MBA pro různá průmyslová odvětví a odvětví.

Partnerství

Unicaf v současné době spolupracuje s University of Suffolk (UK) , Liverpoolskou univerzitou John Moores University (UK ), University of South Wales (UK), University of California, Riverside Extension v USA a univerzitou Unicaf University v Africe . Po úspěšném dokončení obdrží studenti od příslušného orgánu, který udělil titul, který je totožný s titulem nabízeným studentům na koleji. Absolventi se mohou také zúčastnit promoce v domácím kampusu (s výhradou případných vízových omezení).

Vlastnosti kampusu

Univerzita založila nejmodernější kampusy v Zambii, Malawi a Zimbabwe a velmi brzy otevírá další areály v několika dalších afrických zemích. Kromě univerzitních kampusů Unicaf mají studenti k dispozici také moderní zařízení výukových center Unicaf po celé Africe.

    Místa

    • Lusaka

      Unicaf University, Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (opposite United Nations headquarters), Longacres, , Lusaka

      Otázky