Keystone logo
© BIMM University
Unicaf - University of East London

Unicaf - University of East London

Unicaf - University of East London

Úvod

University of East London je průkopníkem budoucnosti od roku 1898: od 2. průmyslové revoluce po místo, kde jsme teď, 4.. Jsme univerzitou zaměřenou na kariéru, která se věnuje podpoře našich studentů při rozvíjení dovedností, emoční inteligence a tvořivosti potřebných k prosperitě v neustále se měnícím světě.

Během akademického roku 2018–1919 University of East London vyvíjí a začíná implementovat novou desetiletou strategii Vision 2028, která má transformovat naše učební osnovy, pedagogiku, výzkumný dopad a partnerství, aby pozitivně změnila studenta, absolventa a komunitní úspěch. Naším ambiciózním, ale dosažitelným cílem je stát se přední britskou univerzitou zaměřenou na kariéru ve Velké Británii, která připravuje naše studenty na pracovní místa budoucnosti a poskytuje inovaci, aby tuto budoucnost udržela udržitelným a inkluzivním způsobem.

O partnerství s Unicafem

Unicaf je globálním partnerem pro dodávky z University of East London, UK, zodpovědným za nábor, přijímání, zápis a podporu online studentů do univerzitních cen schválených pro online doručení na dálku. Po úspěšném dokončení získají absolventi cenu University of East London.

Unicaf online zážitek

Online učení způsobilo revoluci ve vysokoškolském vzdělávání. Jako online student se můžete učit podle vlastního týdenního rozvrhu, studovat všude tam, kde je to nejvýhodnější, a udržet si svou práci nebo pokračovat v péči o svou rodinu.

Váš jmenovaný studentský poradce vám pomůže seznámit se s celým procesem. Než začnete studovat, bude vám vždy, když budete potřebovat podporu, po vašem boku až do ukončení studia.

Přednosti online učení

Co přesně je učení online?

Díky online učení nebo online vzdělávání můžete mít několik výhod. Tři z hlavních rozdílů spočívají v tom, že můžete studovat, kdykoli to vyhovuje vašemu rozvrhu, odkudkoli a za zlomek nákladů na studijní program na akademické půdě. Veškeré studijní materiály, které potřebujete, obdržíte online a interagujete prostřednictvím online platformy se svými lektory.

Kdo může těžit z online učení?

Ať už jste absolvent, který právě začíná svou kariéru, někdo s rodinnými povinnostmi nebo profesionál s rušným programem, můžete ho využít. Online učení však není jen pohodlné; stává se také nedílnou součástí úspěšné kariéry. V minulosti získal student znalosti, které trvaly celý život na začátku. Dnes, podle Financial Times, s rychlým tempem pokroku, je nezbytné zůstat na vrcholu nového vývoje. Kromě toho získávání znalostí v kombinaci se zkušenostmi na pracovišti může vaší kariéře poskytnout další podporu.

Sdělení

Prostřednictvím online učení můžete být v neustálém kontaktu se svými lektory. Zatímco studie na akademické půdě omezují interakci na několik hodin týdně, schopnost požádat o vysvětlení nebo radu kdykoli může výrazně zlepšit vaše porozumění předmětu.

Sítě

Virtuální výukové prostředí (VLE) umožňuje komunikovat se svými spolužáky. Ať už potřebujete zpětnou vazbu nebo chcete diskutovat o tématu, vaši kolegové jsou po vaší straně.

Zdroje

Už nemusíte vytvářet knihovnu statných knih. Vše, co potřebujete - výzkumné práce, e-knihy, videa, prezentace - jsou snadno dostupné online prostřednictvím VLE. Všechno jen pár kliknutí nebo doteků.

Přijímací řízení

Pomoc

V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů, ať už se to týká studií, VLE, plateb nebo více, můžete využít službu Student Live Chat společnosti Unicaf. Pomoc obdržíte během okamžiku, aniž byste museli objednávat schůzky nebo čekat do úředních hodin.

Snadné přihlášení

Můžete se snadno zaregistrovat online během několika minut. Studentský poradce vás poté kontaktuje, prodiskutuje všechny podrobnosti, pomůže s procesem přihlášky a zodpoví všechny dotazy, které můžete mít. Jednoduše vyplňte níže uvedený formulář a začněte dnes s touto změnou života.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • London

    University Way, Royal Docks, E16 2RD, , London

    Otázky