Keystone logo
University of Notre Dame

University of Notre Dame

University of Notre Dame

Úvod

Od svého založení v roce 1865 University of Notre Dame 's College of Science stavěla na světově proslulých intelektuálních zdrojích univerzity při budování nejmodernější infrastruktury kampusu, Jordan Hall of Science a jeho Digital v hodnotě 70 milionů dolarů Vizualizační divadlo slouží jako nejnovější příklad.

To, co se nezměnilo - a nikdy se nezmění - je neochvějný závazek univerzity ke svému katolickému charakteru a poslání vysoké školy připravit zítřejší vědecké vůdce na velké myšlení a zároveň je inspirovat k tomu, aby se změnili, a aby sdíleli své znalosti a objevy způsoby, které podporovat spolupráci, rozvíjet učení a přispívat ke společnému blahu. To, co nás odděluje, je tento hluboký pocit jednoty účelu.

Vedená naší společnou lidskou zvědavostí a katolickou povahou se College of Science na University of Notre Dame zavazuje k poslání připravit vědecké vůdce zítřka, inspirovat je, aby hledali lepší porozumění přirozenému světu, převést tyto znalosti do zlepšování člověka, a sdílet objevy způsoby, které mají ve společnosti rozdíl.

Vysoká škola vědy je odhodlána podporovat pokrok, který odpovídá na nejnáročnější otázky světa a řeší jeho nejtrvalejší problémy. Naším cílem je poskytovat našim studentům výjimečné vzdělání v prostředí, které podporuje průzkum, objevování, spolupráci a nezávislé myšlení na místě, kde je oceňován jedinečný příspěvek každého člověka.

Místa

  • Notre Dame

    Notre Dame, Spojené státy americké

    Otázky