Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of North Dakota

University of North Dakota

University of North Dakota

Úvod

o UND

The University of North Dakota (UND) je stát, je nejstarší a největší univerzita s téměř 15000 studenty a 225+ oborů.

UND nabízí možnost za přijatelnou cenu. UND je školné a poplatky a plány pokoj / jídel stojí $ 4000 méně za rok, než je celostátní průměr pro čtyřletých veřejné vysoké školy (College Board). S 3.000 hřišť, téměř 40 on-line studijních programů a 84 vzdělávacích programů absolventa ; UND má více oběti než jakékoliv vysoké škole státu. UND je různorodý studentský sbor zastupuje všech 50 států a více než 60 zemí. NCAA Division 1 atletická dává und fanoušky po celé zemi něco těšit na každém ročním období. Vlajková loď výzkum Univerzity státu, UND má pověst pro výzkum a vzdělanosti ve zdravotních věd, energetiky a životního prostředí, vzdušný prostor, a podnikání. UND je jedním z top 100 doktorských výzkumných univerzit ve Spojených státech. UND je jedním z pouhých 47 veřejných vysokých škol v národě s oběma akreditovaných vysokých škol z práva a medicíny. Studentský život je důležitým prvkem tohoto zážitku UND. Se skupinami služeb-learning, stáže, vedoucí pozice v 275+ klubech a organizacích a vzdělávání v zahraničí , existuje spousta způsobů, jak něco změnit. Nachází se v Grand Forks , Severní Dakota, UND je doma v tomto živém univerzitním městečku více než 50.000 osob se nachází na hranici mezi Severní Dakota a Minnesota.

UND Poslání a vize poslání

The University of North Dakota, jako člen North Dakota University System, slouží stát, země a světové společenství přes výuku, výzkum, tvůrčí činnost a služby. State-assisted, univerzitní práce závisí také na federální, soukromých a firemních zdrojů. U jiných výzkumných univerzit, univerzita sdílí výraznou odpovědnost za výzkumem, vývojem, uchování a šíření znalostí. Prostřednictvím své sponzorství a podpora základního a aplikovaného výzkumu, stipendia a tvůrčí úsilí, univerzita přispívá k veřejnému blahu.

Univerzita si zachoval své původní poslání svobodných umění, obchod, vzdělání, právo, medicína, strojírenství a doly; a také vyvinula speciální mise v ošetřovatelství, výtvarné umění, letectví, energetiky, lidských zdrojů a mezinárodních studií. Poskytuje širokou škálu náročných akademických programů pro vysokoškoláka, profesionální a postgraduální studenty prostřednictvím doktorské úrovni. Univerzita podporuje studenty činit informovaná rozhodnutí, efektivně komunikovat, aby se intelektuálně zvědavý a kreativní, aby se zavázaly k celoživotnímu učení a službě druhým a sdílet odpovědnost jak pro své vlastní komunity a pro celý svět. Univerzita podporuje kulturní rozmanitost mezi svými studenty, osazenstva a schopnost.

Kromě svých on-kampusu výukových a výzkumných programů, University of North Dakota odděleně a kooperativně poskytuje rozsáhlé dalšího vzdělávání a veřejné služby, programy pro všechny oblastech státu a regionu.

Naše vize

Výjimečný UND je vize plán, který nastiňuje und má pět strategických priorit, které vycházejí ze, a podporovat naše poslání výuky, výzkumu a služeb. Přečtěte si více o pět priorit a jak jsou utváření budoucnosti UND.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Grand Forks

    Central Receiving Rm 145 3701 Campus Rd Stop 7053 , 58202, Grand Forks

Otázky