Keystone logo
UNC System International Recruitment Consortium

UNC System International Recruitment Consortium

UNC System International Recruitment Consortium

Úvod

"Naše 11 univerzit je stejně rozmanité jako vaše cíle."
UNC International představuje skupinu 11 vysoce kvalitních univerzit v rámci University of North Carolina System. Naše instituce pokrývají stát od hor až po pobřeží. Oni se pohybují od malých a osobních s 3500 studenty, k velkým a výzkum-intenzivní s 35,000 studenty. S vyučovacím a učebním programem pro bakalářské a postdoktorandské programy nabízíme opravdu něco pro každého studenta.

"Cenově dostupné. Dostupné. Oceněno. Jedenáct velkých univerzit, pro které je pro vás to pravé? "
S tolika možností si uvědomujeme, že volba správné univerzity a studijního programu může být pro zahraniční studenty naprosto ohromující a naším cílem je zefektivnit proces pro vás. UNC International to dělá tím, že slouží jako centrum pro studenty se zájmem o studium na jedné z našich členských škol - 11 vynikajících univerzit, jedna zastávka!

Jsme tady, abychom vám pomohli!
Naši znalí pracovníci provedli počáteční výzkum pro vás sestavením informací, které chcete znát - hodnocení, významné studijní programy, kariérní vyhlídky, termíny a požadavky na podání žádostí a další - pro všechny naše univerzity na jednom vhodném místě. Kontaktujte nás a pomozte nám najít mezinárodní univerzitu UNC, která nejlépe odpovídá vašim profesionálním a osobním cílům.

Místa

  • Chapel Hill

    910 Raleigh Road, 27514, Chapel Hill

Otázky