Keystone logo
University Mediterranean Podgorica

University Mediterranean Podgorica

University Mediterranean Podgorica

Úvod

Naše univerzita se vám nabízí moderní studijní programy, které jsou založeny na soudržnosti jak teoretické a praktické znalosti a jsou zcela přizpůsobeny moderní změnám na trhu práce.

Naši profesoři, asistenti a partneři naší univerzitě vám pomůže v průběhu studia s jejich znalostí, zkušeností, nadšení a bezpodmínečnou podporu získat odborné znalosti, které vám pomohou plně reagovat na výzvy moderního podnikání.

S vaší volby se otevírá mnoho možností, když mluvíme o vaší osobní angažovanosti, a to nejen v rámci naší univerzity, ale všechny Atlas Group, jejímž členem jsme. Tímto způsobem budete mít možnost zlepšit a lépe své znalosti, schopnosti a dovednosti získáte v průběhu studia, ale také přispět k budoucímu rozvoji a prosperitě celé skupiny.

Fakulta Business Studies "Černá Hora Business School"Univerzita" Středomoří "Podgorica, je mladý vzdělávací instituce v Černé Hoře, která se postupně rozšiřuje svůj učební plán, aby bylo možné uspokojit potřebu vysoce kvalitní a up-to-date vzdělávání mladých lidí. Fakulta se rovněž zavázala k internacionalizaci vzdělávání, jakož i na rozvoj studijních programů v anglickém jazyce. Na základě tohoto závazku, Fakulta používá příležitost pro spolupráci se zahraničními univerzitami v rámci programu Tempus projektu debut M.

Místa

 • Podgorica

  Vaka Đurovića bb, 81000

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky