Keystone logo
© Eva Dang
University of Leicester, School of Business

University of Leicester, School of Business

University of Leicester, School of Business

Úvod

The University of Leicester School of Business má vynikající pověst pro postgraduální výuku. Studium zde vám pomůže připravit se na širokou škálu pracovních příležitostí ve vládě, podnikání nebo odvětví finančních služeb, tak i pro budoucí výzkum.

O škole The University of Leicester School of Business byla založena v roce 2016, sdružuje vynikající odborné znalosti v oblasti ekonomie a managementu k vytvoření world-class obchodní školu.

Full-time MSc Degrees MSc bankovnictví a mezinárodní finance

Tento kurz je určen pro vás, pokud chcete, aby se analytický přístup k pochopení metod používaných v moderní bankovnictví a financí v mezinárodním kontextu.

MSc obchodní analýzy a finance

Tento kurz je určen pro vás, pokud si přejete uplatnit své znalosti ekonomie a kvantitativních metod pro analýzu problémů v obchodní regulace, organizace a financí.

MSc Finance

CFA Program Partner CFA Institute Tento kurz je určen pro vás, pokud se chcete dozvědět mechaniku finančních trhů, pochopit finanční rozhodnutí korporací a povahu finančního rizika.

MSc Financial Economics

Tento kurz je určen uživatelům, kteří chtějí prohloubit své znalosti z ekonomie nebo financí a potenciálně pokračovat ve studiu PhD nebo výzkum v oblasti ekonomie nebo financí.

řízení finančních rizik msc Jsme Akademický Partner GARP - The Global Association of Risk Professionals. Tento kurz je určen uživatelům, kteří chtějí vybavit se s dovedností v oblasti metod řízení rizik, kvantitativní analýza, finanční analýzy a programování.

phd Naše School of Business je výzkum-vedl, usiluje o výrobu nejvyšší kvality stipendium zároveň uznává důležitou vztah mezi excelenci ve výzkumu i ve výuce.

Doktorandi absolvovat nezávislý výzkumný projekt pod vedením dozorčí týmu. Výzkum je normálně dokončena během maximálně po dobu 3 až 3,5 let (na plný úvazek), nebo 6 až 6,5 let (part-time / distanční).

Nabízíme Economics PhD dozor v oblastech, které budou slučitelné s výzkumnými zájmy našich akademických pracovníků, včetně:

Teorie her Mechanismus design Behaviorální ekonomie Průmyslové Organizace Růst Teorie Veřejná ekonomika Labour Economics Politická ekonomie Ekonomika migrace Zdravotní ekonomika Teorie organizace Etika v podnikání Marketing a spotřeba Účetnictví a finance Politická ekonomie Řízení lidských zdrojů

Nabízíme dozor nad stupňů:

Doktor filozofie (PhD) - Full-Time Master of Philosophy (MPhil) - Full-Time

Místa

  • Leicester

    Ground Floor Astley Clarke Building University of Leicester , LE1 7RH, Leicester

    Otázky