Keystone logo
Universidade Lusófona do Porto

Universidade Lusófona do Porto

Universidade Lusófona do Porto

Úvod

Volba kurzu či školy je klíčovým momentem v životě každého studenta. Na Universidade Lusófona do Porto (ULP)Věříme, že naši školu a její obory mají mnoho relevantních aspektů, které zvou všechny ty, kteří jsou v současné době čelí tyto volby, vybrat ke studiu na Univerzitě Lusófona do Porto.

Uvažujme takto: všechny naše kurzy jsou akreditovány A3ES, subjekt odpovědný za hodnocení a zajišťování kvality vyššího vzdělávání v Portugalsku; Všechny naše kurzy mají míru zaměstnanosti nad celostátním průměrem v výcvikových prostorů, v nichž působí; Máme vysoce kvalifikované fakulty složený z mnoha lidí uznávané zásluhy a prestiže v jejich oblastech; jsme se nacházejí v univerzitním centru Lisabonu, s výbornou dostupností a umístění; nabízíme velký a dobře organizovanou školní areál, který obsahuje vysoce kvalitní zařízení a laboratoří; Jsme součástí vzdělávacího projektu s unikátním mezinárodním profilem, který je přítomen ve všech portugalsky mluvících zemí, které nabízejí jedinečný kulturní a vzdělávací zkušenosti.

Ze všech těchto důvodů se domníváme, že jsme tou nejlepší volbou. Věříme, že uvedete důvody, proč si vybrat nás a sdílet s námi tento jedinečný zážitek, že jsou součástí velkého projektu, vzdělávací projekt Universidade Lusófona do Porto.

Místa

  • Porto

    Rua Augusto Rosa, no 24 4000-098 Porto - Portugal, , Porto

Otázky