Keystone logo
Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Úvod

O NAŠÍ UNIVERZITĚ (Univerzita kardinála Štefana Wyszynského)

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw UKSW Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw ( UKSW ) byla založena 3. září 1999. Univerzita vznikla na základě bývalé Akademie katolické teologie (1954-1999). Univerzita kardinála Stefan Wyszynski je veřejná vysoká škola s 32 obory (na 10 fakultách), více než 16 000 studentů, 737 akademických učitelů a 383 administrativních pracovníků. Studium se provádí v prezenční a kombinované formě, a to jak v systému dlouhého cyklu (master), tak v prvním cyklu (bakalář). UKSW nabízí rovněž odbornou kvalifikaci v postgraduálních a doktorských programech. Studie prováděné ve většině oborů jsou certifikovány Státní akreditační komisí. Studenti mají možnost navštěvovat přes 60 univerzit v Evropě v rámci programu Erasmus. Existuje mnoho studentských vědeckých sdružení a studentských organizací, studentské divadlo a sbor. K dispozici jsou také sportovní zařízení.

O NÁŠ FAKULTU (Fakulta křesťanské filozofie)

Fakulta křesťanské filozofie zahrnuje tři instituce: Filozofický ústav, Ústav psychologie a Ústav ekologie a bioetiky, včetně celkem 16 úseků a více než 30 židlí. Fakulta má samostatnou počítačovou laboratoř, diagnostickou laboratoř, knihovnu a laboratoř s Vídeňským zkušebním systémem (VTS). Od roku 2014/15 mají naši studenti přístup do nového laboratořského centra přírodních věd a centrálního psychologického laboratoře. Naším posláním je poskytnout studentům naše studium přátelské prostředí, kde se výzkum a vzdělávání spojují. Fakulta nabízí:

2
 • Bakalářských a magisterských programů ve filozofii a ochraně životního prostředí
 • Integrovaný magisterský program v psychologii
 • programy Ph.D. ve filozofii a psychologii

V našich studijních programech se snažíme nabídnout různorodé a atraktivní vzdělávání založené na komplexních teoretických, metodických a praktických znalostech. Fakulta zajišťuje svou budoucnost tím, že vyvíjí vysoce kvalitní výzkum. Fakulta vydává vlastní tři vědecké časopisy: Studia Psychologica, Studia Philosophiae Christianae a Studia Ecologiae et Bioethicae. Fakulta byla v procesu národní akreditace posuzována jako "kategorie A" a prokázala, že plně splňuje požadavky stanovené ve svém prohlášení o poslání. https://www.facebook.com/Study-with-us-Faculty-of-Christian-Philosophy-CSWU-Warsaw-1130218280409999/

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/37/37043_rsz_school2.jpg" alt="UKSW" />

NAŠE PROHLÁŠENÍ MISE DO MEZINÁRODNÍ ZPRÁVY

Díváme se za hranice naší univerzity a silnou podporu a podporu mezinárodní mobility jak zaměstnanců, tak studentů na naší fakultě. Rok od roku přivítáme stále větší počet zahraničních studentů do naší akademické obce. Fakulta křesťanské filozofie v současné době spolupracuje se zahraničními univerzitami, vědeckými a výzkumnými institucemi. Věříme, že je to významná oblast našeho vývoje. Proto se naše fakulta snaží usnadnit není všem formám mezinárodní spolupráce a vytváří podmínky pro vytváření nových modelů mezinárodní spolupráce. Srdečně vítáme všechny hosty ze zahraničí!

STUDIE NA FISKLE CHRISTIANOVÉ FILOZOFIE

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36867_rsz_4.jpg" alt="UKSW" />

Studenti z evropských univerzit, kteří podepsali dvoustrannou dohodu Erasmus s Fakultou křesťanské filozofie v oblasti filozofie, psychologie nebo ochrany životního prostředí, tráví jeden nebo dva semestry studující na každém z našich ústavů. Upozorňujeme, že příchozí studenti programu Erasmus by měli být oficiálně nominováni domovskou institucí. Každý rok Fakulta křesťanské filozofie poskytuje některé kurzy angličtiny pro zahraniční studenty.

8 DŮVODŮ STUDIE S NÁMI

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36868_rsz_5.jpg" alt="UKSW" />

 1. Kurzy v angličtině: studentům nabízí výběr kurzů vyučovaných v angličtině v oblasti psychologie, filozofie, ochrany životního prostředí. Každým rokem usilují o to, aby nabídka byla atraktivnější a rozmanitější.
 2. Orientační trénink: Abychom vám pomohli vypořádat se během prvních dnů ve Varšavě, naše mezinárodní kancelář vytvořila orientační školení pro studenty programu Erasmus s užitečnými tipy, informacemi a příležitostmi se setkat se svými dalšími studenty programu Erasmus. Budete zaslán e-mailem o přesném čase tréninku orientace.
 3. Mentor program: pomůže vám najít cestu na univerzitě a v Polsku, můžete se zeptat na svého osobního polského kamaráda - polského studenta, který může odpovědět na všechny vaše praktické otázky, ukázat vám cestu ve Varšavě, na vaší fakultě, v polských zvycích , atd. Tento druh pomoci poskytuje Studentská síť Erasmus (ESN). ESN je studentská organizace, která podporuje studentskou mobilitu. Cílem je zlepšit integraci organizováním výletů, večírků a akcí pro mezinárodní a místní studenty. Členové našeho ESN nabízejí pomoc a podporu od začátku pobytu v Polsku (program Mentor). Více informací najdete na www. UKSW .esn.pl
 4. Pomoc a podpora koordinátorů: koordinátoři jsou osoby odpovědné za programy mobility. Každý mezinárodní student podporuje dva koordinátoři: akademický koordinátor (dr. Katarzyna Knopp, dr. Zuzanna Górska) a správní koordinátor (Mariola Sadowska). Budou rádi, že vám pomohou při studiu na naší fakultě.
 5. Ubytování: ve Studentské Residence můžeme nabídnout místo ve dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven internetovým připojením, toaletou, dvěma sprchami, jídelnou s sporákem a lednicí. V ubytovně mají studenti přístup do TV místností, obývacího pokoje, čítárny, prádelny a sušárny. Nájemné činí přibližně 100-150 EUR za měsíc.
 6. Polsko - atraktivní cílová země: Polsko dosáhlo 8. místa v žebříčku nejlepších národních značek v kategorii "Rising Star" a vedeno indexem Country Brand, což naznačuje, že země jsou nejatraktivnější pro turisty. Návštěvníci Polska objevují jemnou kulturu, malebnou krajinu a výjimečné historické památky. Ať už poznáte města, historické památky nebo přírodu, návštěvníci jistě přinesou bohaté vzpomínky. Polsko je atraktivní destinací pro studenty. V akademickém roce 2012-13 byla naše země 7. nejoblíbenějším cílovou zemí v EU s 10 772 příchozími studenty. Kromě toho je Polsko považováno za jednu z nejlevnějších zemí v EU, aby žilo jako student.
 7. Varšava - místo studentů Univerzity se nachází ve Varšavě - hlavním městě Polska. Varšava je jednou z nejrychleji se rozvíjejících evropských měst a centrem politického, společenského a kulturního života. Varšava má také bohatý akademický život - v něm žije více než 200 000 studentů ročně. Varšava se svým kouzlem a mnoha kulturními a rekreačními aktivitami je velkým městem k prozkoumání a velkým turistickým cílem. Kromě toho město má privilegovanou geografii, která se nachází na půli cesty mezi mořem a horou.
 8. Polsky polsky: Nabízíme dobrovolný polský kurz (placený). Kromě toho si můžete vyzkoušet svůj polský výlet se svými polskými přáteli.

Místa

 • Warsaw

  Dewajtis 5, 01-815, Warsaw

  Otázky