Keystone logo
UiT The Arctic University of Norway Master in Computer Science
UiT The Arctic University of Norway

Master in Computer Science

Tromsø, Norsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* pro zahraniční studenty žádné školné

Úvod

Počítačová věda nás obklopuje všude v každodenním životě, jako je internet a mobilní telefony. Program je velmi praktický a experimentální, kde se studenti učí navrhovat, vyvíjet a programovat pokročilé datové systémy. Celá výuka bude probíhat v angličtině a program má studenty z celého světa.

Popis programu

  • Doba trvání: 2 roky
  • Kredity (ECTS) : 120
  • Požadavky na přijetí : bakalářský titul z informatiky nebo podobná kvalifikace, obor počítačová věda (min. 80 ECTS)
  • Název titulu : Master of Science v biomedicíně
  • Kód aplikace :
    • Norští a severskí žadatelé: 4008
    • Mezinárodní žadatelé: 2017

Program vám poskytne pevný základ v počítačové vědě v kombinaci s hlubším a podrobnějším porozuměním a dovednostmi ve vámi zvolené oblasti specializace v diplomové práci.

Program se skládá ze čtyř povinných kurzů informatiky, celkem 40 kreditů ECTS a 20 kreditů ECTS z volitelných předmětů. Volitelné předměty mohou probíhat v tématech, jako je ekonomie, management, psychologie a podnikání. Program je zakončen diplomovou prací 60 kreditů ECTS. Diplomovou práci lze také zpracovat ve spolupráci s externí IT společností.

Vzhledem k tomu, že studijní program je velmi experimentální se spoustou praktických programovacích cvičení a laboratorní práce, je kladen důraz na to, aby studenti získali počítačové vědy a inženýrské dovednosti. Kurzy počítačové vědy jsou přímo spojeny s probíhajícím výzkumem, který provádějí akademičtí pracovníci katedry.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky