Keystone logo
University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

Úvod

Ukončení střední školy a přemýšlel o vysoké školy, aby se zúčastnil? No pak jste na správném místě!

Univerzita informační vědy a technologie, "Svatý apoštol Pavel" (Uist) je jedním z nejvíce příjemných univerzit v Makedonii. S školený personál a administrativu, všichni studenti, kteří se účastnili Uist nechat pocit, že mají novou rodinu. Uist je multikulturní studentské populace je velmi patrné zejména během každoročních kulturních dnů, které představí bohatství a dědictví kultur v unive | rsity. Podívejte se na Mezinárodní Corner a uvidíte sami.

Uist má silné akademické kořeny, které je zobrazeno prostřednictvím svého zkušeného studentské populace a akademických pracovníků. Většina tříd jsou organizovány v malých studentských skupinách, které pomáhá v ujistěte se, že profesoři jsou schopni přenést co nejvíce informací potřebných při splnění potřeb každého jednotlivce studentů. To přispívá k osobnímu akademický přístup a zacházení, které studenti získali v této vzdělávací instituce na vysoké úrovni. Všechny třídy jsou rozděleny mezi výukovými / teoretické zasedání a tutorial / laboratorními cvičeními.

Připravte se investovat do vaší budoucnosti a otevřít své vlastní dveře do world-class vzdělávání, které zajišťuje velký úspěch ve své budoucí kariérní vyhlídky. Uist byl šitý na míru podporovat jakýkoli student dosáhnout na své sny. Přihlaste se do svého budoucnosti!

Podívejte se na podmínky a podmínky pro získání stipendia ke studiu na Uist.

Ohrid

Ohrid je jedním z nejstarších lidských sídel v Evropě. Je to turistické, kulturní a duchovní centrum Makedonie. Umístěn na břehu jezera Ohrid, který se odhaduje na asi 3 miliony starý a je jedním z nejstarších jezer na světě, město Ohrid spolu s jezero je umístěna na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Ohrid má výhody moderního města s slavnou minulost a bohatou kulturu v opravdu idylickém prostředí. Je to směs historie a moderního života. Ohrid Vám nabízí možnost pobyt a studium ve zdravém prostředí plném tradice a kulturní hodnoty. Jeho příjemné přírodní prostředí protíná s moderní sociální a kulturní životní styl.

Jeden plný Stipendium se uděluje kandidátovi z každé ze způsobilých zemí: Ázerbájdžánská republika, demokratické a lidové republiky Alžírskou Angolské republiky, Arménské republiky, Spojených arabských emirátů, Barbados, Bosně a Hercegovině, Brazilské federativní republiky, republiky Burundi, Kamerunské republiky, Čínské lidové republiky, Chorvatské republiky, České republiky, republiky Egypta, Estonské republiky, federativní demokratické republiky Etiopie, Gabonské republiky, Ghanské republiky, Gruzie, stát Izrael, Indické republiky, Republic of Indonésie, Japonska, Kazašské republiky, Státu Kuvajt, Laoské lidově demokratické republiky, Lotyšské republiky, Libanonské republiky, Litevské republiky, Malajsie, Marockého království, Moldavské republiky, Mongolska, Namibijské republice, Sultanát Omán, Pákistánská islámská republika, Palestině, Portugalsko, Polskou republikou, Státu Katar, Rumunsko, Ruská federace, Království Saúdské Arábie, Slovensku, Slovinsku, Španělského království, Demokratické socialistické republiky Srí Lanka, Spojené státy americké, Británie Thajska, Sjednocenou republikou Tanzanie, Tunisko, Republiky Uzbekistán, Ukrajiny, Vietnamské socialistické republiky, Maďarské republiky, arabskou republikou, Zambie a Organizace amerických států. Stipendium stanoví:

plné školné; poplatky povolení k pobytu a vízových vrátit letenku z domovské zemi žadatele; ubytování a stravování (plná penze) na univerzitě koleje "Nikola Kareve" v Ohridu, Bývalé jugoslávské republiky Makedonie; měsíční příspěvek ve výši 5000 MKD (přibližně 82 EUR); Uzávěrka pro podání žádostí je 31 červenec 2015

PROSÍM Žádost o další informace o stipendiích zahraničním studentům.

Místa

  • Ohrid

    Partizanska bb, 6000 , Ohrid

    Otázky