Keystone logo
UIBS Metropolitan Business School

UIBS Metropolitan Business School

UIBS Metropolitan Business School

Úvod

Věnujeme se mezikulturnímu vzdělávání s globální perspektivou a pomáháme budoucím manažerům dosáhnout jejich plného potenciálu pomocí správného programu a vedení na každém kroku.

Flexibilní studijní programy

Naše flexibilní studijní programy jsou založeny na americkém modelu vysokoškolského vzdělávání a umožňují studentům vybrat si kurzy na základě požadavků programu, předchozího studia, aktuálních zájmů a budoucích ambicí.

Více dat zahájení

Studenti si mohou vybrat mezi více daty zahájení na podzim, v zimě, na jaře a v létě každého akademického roku. Náš modulární design kurzů a programová struktura umožňují optimální plánování dalšího vzdělávání.

Profesně zkušená fakulta

Akademicky kvalifikovaní a profesionálně zkušení profesoři propojují teorii a praxi tím, že do výuky přinášejí současné případové studie a připravují studenty jako globální lídry budoucnosti.

Globální studijní destinace

Studenti mohou strávit jedno nebo více čtvrtletí v zahraničí s UIBS. Všechny partnerské kampusy nabízejí podobné studijní programy a řídí se podobnou strukturou programů, takže studenti mohou zažít vzdělávání bez přerušení.

Místa

  • Amsterdam

    Weteringschans 28, , Amsterdam

Otázky