Keystone logo
Université Francophone du Congo

Université Francophone du Congo

Université Francophone du Congo

Úvod

Frankofonní University of Congo "UFRACO" Goma

Frankofonní University of Congo leží v provincii Severní Kivu v Gomě, Demokratická Répulique Kongo. se pohybuje v systému LMD.

Mutace sociální politiky afrických společnostech a výzvy na obzoru pro celý africký kontinent vyžadují, aby každý skládají stimulována a oceňují intelektuální debaty, nejvíce vyráběl návrhy a představy o konfrontaci a nejúčinnější , V tomto ireverzibilní soustružení globalizace nyní vstupujeme, všichni lidé jsou v různé míře podléhá stejným omezením a příležitostí a zavolal s větším či menším naléhavosti stanovit konkrétní odpovědi na konkrétní problémy, s cílem přispět formulovat univerzální odpověď na společné problémy.

Poté, co Organizace spojených národů, Africké unie v roce 2006 zahájila druhé desetiletí pro školství, protože vzdělání je hlavní pákou, která umožní Africe aspirovat na jiný osud, než je již široce předpovídal v četných zpráv mezinárodní odborníci. Afrika je nemocný z nedostatku znalostí a inovací. Znalostní ekonomika bude srdcem mezinárodních záležitostech v příštích desetiletích.

Vznik společnosti založené na znalostech ve světě představuje velké problémy v oblasti vysokého školství a výzkumu v Africe a co je v Demokratické republice Kongo. Univerzita vnímána jako diplom životní prostředí, již tradiční monopol výroby elit. To je samo o sobě utápí v mnoha dysfunkcích, které brání, že místo jejich integrace do společnosti a na otázku současnost a budoucnost. Základním důvodem zaslouží být plně spočíval na výzvy.

Akademické dráhy ukazují, že bezvýchodná situace je akademická instituce zahlceni všeho zla. Základní myšlenkou je přizpůsobit požadavkům kvality, modernost a konkurenceschopnosti, který označit dnešní akademických a vědeckých změny v národní i mezinárodní úrovni.

Záměry a cíle francouzského UNIVERZITY Kongo.

Mottem UFRACO: "Svoboda, pravda Science" (Libertas Veritas Scientia)

předmět: vlak muže a ženy, kompetentní a odpovědné, které jsou schopné uplatnit svůj úsudek podle toho jednat Školení by mělo být celkem, co nejúplnější.

Bude se snažit vzdělávací a výchovný instrukce. Naše finalistů, mimo intelektuálního vybavení pořízené budou kdekoliv složit, prokázat příkladnou morální chování a kulturu životních dovedností a etikety znatelné.

UFRACO využije všech dostupných prostředků k dosažení svých cílů tím, že zintenzivnění konferencí, seminářů, sympozií, vědecká setkání. A jako univerzitní zavěšen na Boloňském procesu, LMD systému, mobilita studentů a jejich učitelů s jinými univerzitami uloženy kontrolní systém.

Místa

  • Goma

    44, Avenue KINSHASA, Q. MABANGA SUD, COMMUNE DE KARISIMBI, , Goma

    Otázky