Keystone logo
Universidad Europea Soukromý magisterský titul v oboru Big Data Analytics
Universidad Europea

Soukromý magisterský titul v oboru Big Data Analytics

10 Months

Španělština, Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 12 900

Dálkové studium, Na kampusu

Úvod

Master's in Big Data je kurz, který pokrývá analýzu velkých dat. Titul pro inženýry, statistiky a matematiky nebo datové analytiky s profesí v oblasti ICT, kteří chtějí rozšířit své znalosti v technikách ukládání a distribuovaného zpracování informací, stejně jako v analýze a vizualizaci velkých dat.

Naučíte se používat špičkové technologie v Data Science a Machine Learning, stanete se expertem na správu velkých objemů dat a infrastruktur, strojové učení a analýzu procesů řízení podniku.

Budete mít přístup do AWS Academy, abyste se mohli připravit na AWS Certified Cloud Practitioner během modulu o cloudových architekturách a AWS Certified Machine Learning Specialty během modulu o zpracování dat a strojovém učení.

Proč studovat soukromý magisterský titul v oblasti Big Data Analytics?

Inovativní osnovy

Zahrnuje celý životní cyklus dat, od návrhu a implementace architektur, které budou podporovat distribuované ukládání a zpracování dat.

Prestižní profesoři

Učte se s pomocí příslušných odborníků z různých odvětví a společností, jako jsou Deloitte, Cryptoeconomic a Telefónica. Podělí se s vámi o své zkušenosti a profesionální vizi předzpracování, modelování a vizualizace dat

Zkušenostní učení

Budete se učit prostřednictvím skutečných případů od nadnárodních společností první úrovně. Díky simulacím a hraní rolí se kvalifikujete stát se globálním Big Data profesionálem.

Získáte přístup k nejmodernějším zařízením sestávajícím ze dvou clusterů pro zpracování velkých objemů dat: hlavního s více než 25 homogenními zpracovatelskými uzly a 2 TB paměti RAM a sekundárního tvořeného 4 serverovými stroji s vysoké kapacity zpracování a paměti (multicore, +64 GB na uzel). Oba mají jazyky/nástroje pro přístup k databázi Apache Hadoop, HDFS, Apache Spark a Hive nebo Impala noSQL.

Exkluzivní obsah

Budete mít přístup k exkluzivním mistrovským kurzům vedeným profesionály z předních společností ve Španělsku, jako jsou Santander a Telefónica.

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky