Keystone logo
Universidad Europea

Universidad Europea

Universidad Europea

Úvod

Universidad Europea byla založena v roce 1995 a má celkem 4 000 studentů ze 4 kampusů ve Španělsku. 30% jsou zahraniční studenti, s nadprůměrným počtem zahraničních studentů v našem studentském těle zažijete multikulturní atmosféru. Máme více než 300 dohod a vy se můžete účastnit mezinárodní výměny na prestižních univerzitách po celém světě. Více zde .

89% našich studentů je zaměstnáno do jednoho roku od ukončení studia.

Mise

Poskytnout našim studentům komplexní vzdělání, vzdělávat vedoucí pracovníky a odborníky, kteří jsou připraveni reagovat na potřeby globálního světa, přispět hodnotou ve svých profesích a sociálním pokrokem prostřednictvím podnikatelského ducha a společenského závazku. Vytvářet a přenášet znalosti pomocí aplikovaného výzkumu a přispívat tak k pokroku a pozitivnímu postavení na špičkové úrovni v oblasti technického a intelektuálního vývoje.

Vidění

Na Universidad Europea považujeme akademickou dokonalost za jeden z našich strategických pilířů. Náš vzdělávací model tedy převzal principy evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání na základě holistického učení jednotlivce. V tomto modelu je profesorem mentor, stejně jako poradce, který studentku podporuje během svého univerzitního života. Student na druhé straně mapuje vlastní vzdělávací cestu, rozvíjí znalosti, kompetence, dovednosti a hodnoty, které společnost v současné době požaduje.

Hodnoty

 • Spolupráce: Nosíme pečeť schválení, která se odděluje od našeho podnikatelského ducha: jsme hotoví a odvážní a postavíme studenty do popředí. Spolupracujeme a pracujeme společně na implementaci osvědčených postupů v naší instituci.
 • International: Jako členové laureátské sítě máme globální povolání a rozsah, přičemž si udržujeme silné místní kořeny. Nabízíme mezinárodní zdroje na podporu a posílení místního vzdělávání. Rozsah a vliv laureátské sítě nám umožňuje poskytnout našim odborníkům a studentům vynikající příležitosti. Jsme inkluzivní, multikulturní organizací, která oceňuje rozmanitost a respektuje všechny kulturní perspektivy a rysy.
 • Analytické: Provádíme důsledný proces sebehodnocení, který neustále zvyšuje naši informovanost a znalosti, aby se zlepšila naše výkonnost. Tento reflexivní přístup založený na analýze dat nás odlišuje od jiných institucí.
 • Důvěryhodné: Pokud chceme být "tady pro dobro", musíme získat důvěru našich studentů a jejich rodin, zaměstnavatelů a komunit, kde působíme. Všechny úrovně naší organizace podléhají nejvyšším požadavkům; pracujeme bezúhonně a přebíráme plnou odpovědnost za naše jednání.
 • Audacious: Jsme podnikatelé; usilujeme o to, abychom byli odvážní a ochotni učinit vypočítaná rizika a současně založili naše rozhodnutí na racionálním, reflexním plánování. Rychle využíváme příležitosti a děláme pozitivní změny, abychom obohatili zkušenosti našich studentů. Hledáme nové způsoby, jak zlepšit učení bez hranic a přeměnit tradiční vzdělávací model. Máme inovativní mentalitu a poskytujeme členům univerzitní komunity šanci napadnout status quo. Používáme kreativní přístupy k vzdělání a podnikání. Nikdy nepřestáváme zkoumat nové přístupy, nové technologie, nové obchodní modely a nové teorie. Jsme vůdci, ne následovníci.
 • Zodpovědný: Za předpokladu, že odpovědnost za výsledky našich studentů je základním kamenem naší revoluce v oblasti vzdělávání. Zaměřujeme se na studenty a zaměstnavatele, abychom přizpůsobili naše programy jejich potřebám. Usilujeme o udržení vysokých míra zadržování, promoci a zaměstnatelnosti, aby naši studenti vstoupili na trh práce a vytvořili pozitivní sociální dopad.

Místa

 • Madrid

  Universidad Europea de Madrid Villaviciosa de Odon Campus C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque , 28670, Madrid

 • Valencian Community

  Paseo de la Alameda, 7, 46010, Valencian Community

  • Alcobendas

   Avenida de Fernando Alonso,8, 28108, Alcobendas

   • Valencia

    Valencia, Španělsko

   • Villaviciosa de Odón

    Villaviciosa de Odón, Španělsko

    Programy

    Otázky