Keystone logo
UCL Institute of Ophthalmology MSc v bioscience podnikání
UCL Institute of Ophthalmology

MSc v bioscience podnikání

London, Spojené království

12 Months

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

31 Aug 2024

Sep 2024

GBP 15 100 / per year *

Na kampusu

* UK £14,100 plný úvazek nebo £9,000 částečný úvazek | v zahraničí £32,100 plný úvazek nebo £16,050 částečný úvazek

Úvod

Business School for Bioscientists: nové integrované učební osnovy, které učí části podnikání a managementu, které jsou nejdůležitější pro aplikaci vědy na problémy v reálném světě.

Struktura programu

UCL Bioscience Entrepreneurship MSc je provozován společně, UCL School of Management a UCL School UCL Institute of Ophthalmologyof Pharmacy. Od každého z těchto předních světových oddělení se dozvíte o tom, jak lze vědecké znalosti proměnit v novou sociální a ekonomickou hodnotu, aby se změnil skutečný svět. Jedná se o jeden z prvních stupňů svého druhu na celém světě, který nabízí obchodní vzdělávání speciálně pro vědce.

Přeměna vědy na užitečnou inovaci znamená, že vědci potřebují porozumět jazyku podnikání, tak, aby mohli vyslýchat vědu pro potenciální hodnotu a převést tento potenciál do rámců oceňování používaných průmyslem a globálními institucemi. Inovace biologických věd je často dlouhá cesta. Potřebuje financování pacientů, od širokého spektra veřejného sektoru a komerčních finančních prostředků. Často se implementuje v dynamických tržních odvětvích, složitých zdravotnických systémech a pod přísnými regulačními kontrolami.

Od začátku vás budou učit translační vědci a podnikatelé, kteří úspěšně navigovali v rozhraní vědecko-podnikání a vytvořili novou hodnotu z nápadů. Ústav oftalmologie UCL, domácí oddělení pro tento titul, je spojen s Moorfields Eye Hospital. Toto je hodnoceno jako přední spolupráce univerzitního výzkumu ve specializované oblasti.

Oční vědci studují vše od buněčné biologie, genetika, digitální zdraví, umělá inteligence, a zobrazování, ke globálnímu zdraví a jsou proslulí svými inovacemi a translačními znalostmi. UCL School of Management je rychle rostoucí obchodní školní oddělení se specialitami v oblasti inovací, podnikání a analytika. UCL School of Pharmacy má dlouholetou pověst pro průmyslové partnerství a spinouts.

Ocitnete se mezi podobně smýšlejícími studenty s vědeckým zázemím, kteří sdílejí účel řídit inovace do úspěšného podniku. Naši studenti pocházejí z různých zemí, a z mnoha různých vědeckých a lékařských prostředí, ale všichni sdílejí ideály toho, jak může obchodní vzdělávání posílit vědce.

Využití sítě a reputace UCL je také výchozím bodem pro přístup k londýnskému ekosystému podnikatelské bioscience. UCL Innovation & Enterprise pořádá akce, inkubační zařízení a vzdělávací programy pro začínající podnikatele. Univerzita je úzce spjata s Crick Institute, klinická dokonalost Moorfields Eye Hospital, Wellcome Trust a MedCity v Londýně.

Proč studovat na UCL?

  • V biomedicínských a zdravotnických vědách je UCL 1. místo v Evropě pro příspěvky v top 5% svého oboru podle míry citace (2015-2018, CWTS Leiden Ranking 2020).
  • UCL je na 8. místě na světě (QS 2023).
  • UCL Institute of Ophthalmology Je zařazen jako nejlepší místo na světě ke studiu oftalmologie (CWUR Rankings by Subject 2017).
  • UCL hostí více stipendií UKRI Future Leader Fellowships než kterákoli jiná britská univerzita, se třemi akademiky na UCL Institute of Ophthalmology přijímání prestižních stipendií za poslední tři roky.
  • Naše dlouhodobé partnerství s Moorfields Eye Hospital představuje největší společně umístěné místo pro výzkum očí, vzdělávání a péče ve světě.
  • Jako student, budete mít přístup k inovativním zařízením, připojení k rostoucí síti vrstevníků, a podpora vysoce zkušených a profesionálních lektorů.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Žebříčky

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky