Keystone logo
UCL Institute of Ophthalmology MSc Bioscience (výzkum a vývoj) s praxí
UCL Institute of Ophthalmology

MSc Bioscience (výzkum a vývoj) s praxí

London, Spojené království

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

31 Aug 2024

Sep 2024

GBP 19 300 / per year *

Na kampusu

* studenti UK | zahraniční studenti: 34 400 £

Úvod

Tento program vám pomůže pochopit, jak rozvíjet výzkum z laboratoře na kliniku. S biovědním zázemím rozvinete svou vědeckou znalostní základnu a zároveň zlepšíte svou schopnost navrhovat experimenty v kontextu translační medicíny. Podrobnější pochopení návrhu klinických studií spolu se zlepšením vašeho kritického hodnocení vědeckých prací a rozšířeným laboratorním projektem vás vybaví více znalostmi a dovednostmi potřebnými pro doktorandské studium nebo jinou vědeckou kariéru. Je to skvělá příležitost ke zlepšení a získání životně důležitých laboratorních dovedností.

Bioscience (výzkum a vývoj) s praxí MSc je intenzivní, preklinický vědecky založený program určený pro ty, kteří mají vzdělání v biomedicíně a mají zájem rozšířit své znalosti a porozumění vývoji nových terapií tím, že se dozvědí o terapeutických přístupy v oblasti kmenových buněk, genové terapie, vědy o nemocech a léčebných paradigmat, zapojení do praktických aplikací terapií a translačních možností v rámci nich.

Program je určen k rozvoji praktických dovedností a strategií pro utváření výzkumné praxe pro identifikaci vědecky podložených řešení a inovací a vytváření příležitostí pro tyto, které mají být vyvinuty a aktualizovány v laboratorních a reálných kontextech.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky