Keystone logo
© BIMM University
UCL Institute for Materials Discovery

UCL Institute for Materials Discovery

UCL Institute for Materials Discovery

Úvod

UCL Institute for Materials Discovery (IMD) Má vztahy napříč 3 fakultách v rámci nosníků školy: Fakulta matematických a fyzikálních vědách (MAPS), Fakulta inženýrských věd, A BartlettA také s NIHR Biomedical Research Centre.

UCL'S přední světový výzkum nových materiálů a souvisejících oblastí, které pokrývají širokou škálu oborů v celé instituce:

integrovat základní chemie, fyzika, materiály, inženýrství a biologické principy napříč obory vytvářet nové příležitosti v materiálovém tvorby, objev a využití pro rozvoj do čisté energie, nanotechnologie, inženýrství a biomedicínských technologií. urychlit a integrovat Materiály objev, spolu s udržitelným a hospodárné zpracování do nových produktů a aplikací

odbornými znalostmi

Zaměření dodávky

IMD je zaměřena na poskytování nové generace moderních materiálů určených k řešení hlavní globální problémy:

ENERGIE zdravotní péče Telekomunikace doprava

Lidé

Chcete-li provést tento výzkum IMD má jádro týmu výzkumníků a širší komunitu spolupracovníků a partnerů: dozvědět více na naší stránce Lidé.

výzkumné Partners

Když je vše z této zkušenosti v kombinaci IMD mohou volat na materiály průkopníků se zkušenostmi v obrovském a rozsáhlé spektrum oborů z chemie na matematiku, inženýrství k medicíně!

jádrové strategie

S pěti hlavních strategií IMD v úmyslu postoupit nevlastní změny v pokročilých materiálech:

Integrace základní principy chemie, fyziky, vědy o materiálech, inženýrství a biologie Využití kombinace výpočetní, experimentální a inženýrství výzkum Kombinování udržitelnost s ekonomickou životaschopnost vyvíjet technologie zpracování Po boku průmyslu zvážit hospodářské dopady a splňují současné i budoucí potřeby Vzhledem k vývoji materiálů z teorie až po měřítko-up demonstrace s cílem maximalizovat efektivitu

Místa

  • London

    University College London, Institute for Materials Discovery, 107 Roberts Building, Malet Place, WC1E 7JE, London

    Otázky