Keystone logo
University for International Cooperation

University for International Cooperation

University for International Cooperation

Úvod

Chcete-li čelit výzvám regeneračními a trvale udržitelného rozvoje, budeme potřebovat odborníky s komplexním, celostní a cross-školení.

UCI se vyznačuje novým designem, vzdělávacích programů relevantních a jsou přístupné z libovolného místa na světě.

University for International Cooperation vytvořila Centrum pro podnikání a inovace zaměřené na rozvoj podnikatelských dovedností tisíc obyvatel Latinské Ameriky, kteří vyžadují laboratoř, která jim umožňuje, aby posílily své obchodní experiment.

Výzkum, rozšíření a dosah

Univerzita rozšíření, výzkum a propojení s výukou jsou základní pilíře vzdělávacího modelu UCI.

Podnikání a inovační centrum

Centrum pro podnikání a inovace UCI je zaměřen na rozvoj podnikatelských dovedností.

scénáře jako vodítko pro budoucí plány a politiky

Projekt vyvinul klimatu a socioekonomické scénáře jako nástroj pro strategické plánování politiky.

mise

Spoluvytvářet vzdělávací a kooperativní řešení, která přispějí k vybudování inteligentní společnosti s univerzální etiky, a to prostřednictvím participačních partnerství, zodpovědných a pečujících.

vyhlídka

UCI je globální organizace vzdělávacích inovací pro otevřenou znalostní společnost, hledá regenerační a evoluční vývoj na komplexní, rozmanité a měnící se svět.

History of the University for International Cooperation

Univerzita pro mezinárodní spolupráci (UCI) se narodil v Kostarice v roce 1994 jako reakce na potřebu Latinské Ameriky a karibské oblasti, aby měli odborníci s inter a multidisciplinární odborné přípravy, aby účinně reagovat na výzvy a mnohostranný dilemata složitost moderního světa pod pojmy udržitelnost, regeneraci, zachování a globalizace.

UCI má jasnou odpovědnost za pomoc vůdce vlaků na podporu inteligentní, schopný se vypořádat s realitou, otevřenější holistický pohled na znalostech odlišné globální společnosti; fakultativní akademické a vědecké přísnosti, v němž vzory současného vědeckého a technologického rozvoje, ale s hodnot a postojů stavbu společenské odpovědnosti, harmonii s přírodou a vytvoření soudržnější a inkluzivní společnost je založena. UCI přijaty a podporovány v kombinaci virtuálních a výukové modely, protože před hnutí se stal masovým fenoménem.

„Instituce, mnoho národů“. Více než 3500 absolventů pocházející z 54 zemí světa a 5 kontinentů je mnoho tváří, které dělají UCI moderní studijní centrum s globálním dosahem.

Kompetence školství, informačních a komunikačních technologií jako nástroje pro školení, vzdělávacích prostorů dynamické formy mezinárodní kvalifikací, učitelé experti renomovaných ve svých oborech, formátů a inovačních tříd (virtuální, obličeje a smíšené) v souladu s požadavky vzdělávacího paradigmatu dnes jsou UCI příspěvkem k budoucnosti vzdělávání.

Univerzita pro mezinárodní spolupráci je poznání, vývoj a inovace pro budoucnost.

UCI je inteligentní, virtuální, konkurenční, strategický, spojen, různorodá, flexibilní, pozitivní a globální.

Místa

  • San José

    Universidad para la Cooperación Internacional Between 15th & 17th Avenues, 35th Street , , San José

Otázky