Keystone logo
UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Úvod

UCAM (Universidad Católica de Murcia) je soukromá univerzita založená v roce 1996 s jasným posláním: vzdělávat studenty se znalostmi a dovednostmi ve službách společnosti, přispívat k dalšímu rozšiřování lidských znalostí prostřednictvím výzkumu jako nedílné součásti rozvoje člověka a lidstvo a podílet se na evangelickém poslání katolické církve v oblasti vzdělávání a kultury.

Osoba k člověku, tváří v tvář

Studenti UCAM se mohou spolehnout na osobní pozornost, která odpovídá jejich potřebám. Zaměstnanci UCAM si cení osobního vztahu v souvislosti s učením, proto každý student dostává osobní lektor a třídy s malým počtem spolužáků. Rozmanitost nabízených akademických programů, které se neustále přizpůsobují skutečným potřebám společnosti a jsou uznávány Evropským prostorem vysokoškolského vzdělávání, odráží toto hlavní vodítko: každý student je důvodem, proč UCAM pokračuje ve své práci na úsilí o dokonalost.

Učení v akci

Universidad Católica San Antonio de Murcia umožňuje studentům rozvíjet jejich vlastní dovednosti v reálném světě. Špičková infrastruktura, laboratoře a studia v kampusu spolu s nabízenými praktickými předměty připraví studenty na to, aby získané znalosti převedli do praxe. Každý student musí absolvovat stáž ve veřejných nebo soukromých institucích, kde okusí svůj budoucí obor. UCAM poskytuje více než 90 výzkumných skupin, které úzce spolupracují s podniky jako Coca-Cola, Danone, Vodafone nebo Siemens.

Více než znalosti, hodnoty

Jako katolická instituce oddaná církvi dělá UCAM více než jen poskytování kvalitního vzdělání. Přenos hodnot je pilířem této univerzity a je to, co mění budoucnost našich studentů: nejenže se stanou skvělými profesionály, ale také si vyvinou silnou osobní etiku a empatii. Formace UCAM je integrální, komplexní a poskytuje rozsáhlé příležitosti pro osobní rozvoj prostřednictvím dobrovolnických příležitostí, kongresů, seminářů, výzkumných projektů a náboženských služeb.

Otevřené a globální

Se silným mezinárodním povoláním mají studenti UCAM příležitost rozvíjet svou globální perspektivu prostřednictvím společných programů, spolupráce a výměnných dohod s více než 400 univerzitami po celém světě, včetně UC Berkeley, Stanford, Università di Bologna, Národní univerzity v Singapuru (NUS) ), Nanyang technologická univerzita (NTU) a PUC - Rio Grande do Sul. Kanceláře UCAM v Číně, Indonésii, Vietnamu, Spojených arabských emirátech, Kolumbii, Méxiku, Ekvádoru, Perú v Turecku spolupracují na rozvoji mezinárodní strategie univerzity.

Elita sportu

Vítejte na University of Sports ve Španělsku. Podle anglosaského modelu je sport součástí DNA UCAM, která byla již druhý rok po sobě oceněna jako šampión španělských meziv univerzitních šampionátů s 76 medailemi (50 zlatých). UCAM se může pochlubit svými špičkovými atlety včetně olympijských medailistů Mireie Belmonte a Davida Cal a mistrů světa, jako je Melanie Costa. Mezi 21 federovaných týmů sponzorovaných a řízených UCAM patří UCAM Murcia CB, profesionální basketbalový tým soutěžit v ACB Liga Endesa. Sportovní zařízení vede sportovní centrum UCAM, high-tech tělocvična přístupná jak univerzitě, tak místním komunitám.

Murciův životní styl, váš životní styl

Campus de Los Jeronimos UCAM se nachází v Murcii, hlavním městě jihovýchodní oblasti Španělska, kde se středomořské počasí spojuje s přírodními krásami pláží na pobřeží Costa Cálida , s horami a poli Huerta de Europa . Dědictví španělské kultury, známé pro flamenco, tapas a fiesta, se odráží v lidu Murcie: uvítací, vřelý, nadšený a společenský. Jako středně velký region (1,5 milionu obyvatel) je Murcia plná umělecké a sociální dynamiky a zároveň nabízí dostupné životní náklady, bezpečné prostředí a moderní infrastrukturu.

Místa

 • Murcia

  UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia Campus de los Jerónimos, Nº 135 Guadalupe +34 968 278 883 [email protected], 30107, Murcia

 • Spain Online

  Spain Online, Španělsko

  • Madrid

   Madrid, Španělsko

   • Cartagena

    C. Porto Alegre, 30310, Cartagena

    Otázky