We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Úvod

Vítejte v systému GPS, skutečné globální komunitě zaměřené na rozvoj znalostí prostřednictvím výuky, výzkumu a angažovanosti.

Škola je mezinárodně uznávaná pro své odborné znalosti o Pacifiku - Americe a Asii - a snažíme se být domovem studentů, absolventů, vědců a vůdců z celého světa, kteří oceňují řešení globálních a tichomořských problémů s důkladnou analýzou a vášní pro řešení problému.

Využíváme naši pozici na západním pobřeží a uznávaných vědeckých a technologických programů UC San Diego, GPS vyvíjí nové analytické nástroje s praktickými aplikacemi a přísně školí novou generaci světových vůdců. Zahrnujeme do našeho učebního plánu pokročilé metody navrhování, testování, hodnocení a zdokonalování řešení pro globální společnosti v 21. století, učení o velkých otázkách, kterým svět čelí, a připravit naše studenty, aby zjistili, které výsledky budou pravděpodobněji fungovat. Absolventi absolvovali vedoucí pozici v podnicích, vládách a neziskových organizacích ve více než 80 zemích po celém světě.

Banner_about_900X300

Kdo jsme

Jsme skutečnou globální společností fakulty, zaměstnanců, studentů a komunitních partnerů, kteří se věnují rozvoji znalostí prostřednictvím vzdělávání a výzkumu - to vše s důrazem na budování pacifické komunity. Škola je zakotvena v pověsti a úspěších UC San Diego a systému Kalifornské univerzity. Jsme řízeni jednotlivci, kteří usilují o zachování klimatu spravedlnosti, spolupráce a profesionality, který je zakotven v našich etických principech. Dále se domníváme, že rozmanitost, spravedlnost a začleňování jsou zásadními složkami akademické excelence.

.

Fakulta

Studenti mají bezkonkurenční přístup k mezinárodně uznávaným fakultám, kteří integrují přísné stipendium s nadšením pro výuku a aktivní zapojení do a ven z učebny. Jsou lídry ve výzkumu od řešení občanských válek až po důsledky měnícího se charakteru mezinárodního obchodu; Od domácí politiky až po finance a podnikání v tichomořských zemích; A od zahraniční politiky Číny k hodnocení programů boje proti chudobě, veřejnému zdraví a životního prostředí v rozvojových ekonomikách. Další informace o rozsahu a hloubce jejich rozsáhlých výzkumných zájmů dnes.

Banner_diversity

Závazek k rovnosti, rozmanitosti a začlenění

Rovnost, rozmanitost a začlenění jsou definujícími rysy školy, UC San Diego a celého systému University of California. Jsou rozhodujícími prvky pro produktivní a inovační prostředí a všechny je považujeme za zdroje síly.

Naše rozdíly - rasy, národnosti, etnického původu, pohlaví, náboženství, sexuální orientace, genderové identity, věku, socioekonomického statusu, schopností, zkušeností a dalších - zvyšují naši schopnost dosáhnout našeho základního poslání ve veřejné službě, výuce a výzkumu. Vítáme fakulty, zaměstnance a studenty ze všech zázemí a chtějí, aby se každý cítil respektovaný a ceněný.

Kromě toho má UC San Diego mnoho zdrojů, které podporují nábor a udržení historicky nedostatečného obyvatelstva, prohlubují porozumění a zpochybňují mylné pojetí rozmanitosti a vyvíjejí proaktivní vůdce, kteří prosazují začlenění.

Studenti oddaní inkluzi

Setkat se se dvěma nově vytvořenými studentskými skupinami ve škole věnované začlenění. Navíc vedl Tichomořský mezinárodní studentský organizací (PIASO), existuje několik dalších regionálně a odborně zaměřených studentských skupin, které obohacují klima kampusu.

QuIRPS

Posláním společnosti QuIRPS je podporovat komunitu mezi divokými a nečestnými členy školy a zvyšovat povědomí o jedinečných výzvách, kterým čelí lesbičtí, homosexuální, bisexuální, transgender a divokí lidé po celém světě, stejně jako profesionální rozvoj pro studenty a Spojenci.

Ženy jsou globální

Posláním společnosti Women Going Global je zvýšit povědomí a rozvoj žen v budoucích vedoucích pozicích v rámci mezinárodní profesionální a akademické sféry. Skupina nabízí studentům, fakultám, zaměstnancům a větší komunitě San Diego příležitost vyměňovat si v diskurzu, který propaguje problémy žen na globální úrovni.

Můžete nás kontaktovat přímo telefonicky (858-534-5914) nebo e-mailem ([email protected])

Místa

  • San Diego

    9500 Gilman Dr. #0519 , 92093, San Diego

    Otázky