Keystone logo
University of Antwerp Erasmus Mundus Master of Applied Ecohydrology (MAEH) (M.Sc.)
University of Antwerp

Erasmus Mundus Master of Applied Ecohydrology (MAEH) (M.Sc.)

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

* 4 500 € pro evropské studenty | 6 000 € pro mimoevropské studenty

Úvod

MAEH je dvouletý magisterský program (120 kreditů ECTS) nabízený čtyřmi evropskými univerzitami: University of Algarve (Portugalsko), University of Lodz (Polsko), Technische Hochschule Lübeck (Německo) a University of Antwerp (Belgie ). Po úspěšném absolvování programu získáte společný magisterský titul v oboru aplikovaná ekohydrologie. Program podporovaný Erasmus+ každý rok plně finančně podporuje 22 stipendií, včetně všech výdajů na cesty, pojištění, instalaci, univerzitní poplatky a měsíční příspěvek ve výši 1000 eur. MAEH je vědecky podporováno ekohydrologickým programem UNESCO v rámci Mezivládního hydrologického programu, který rozvíjí koncept ekohydrologie již více než 20 let.

Silné stránky tohoto dvouletého studijního programu jsou:

  • Získejte hluboké znalosti, dovednosti a kompetence pro obnovu, inženýrství a řízení vodních ekosystémů a jejich služeb pro společnost.
  • Inovujte tím, že při zkoumání řešení společenských výzev, jako je zabezpečení vody a globální změny, stavíte do středu principy ekohydrologie.
  • Aplikujte přírodní řešení problémů s vodou (jak s ohledem na kvalitu, tak kvantitu), která jsou adaptabilní na místní situaci ve všech geografických kontextech.
  • Rozvíjejte transdisciplinární dovednosti ve vědách o vodě a vytvořte globální síť spoluprací s mezinárodními akademickými a profesionálními odborníky.
  • Přispějte k lepší budoucnosti řízením vodních zdrojů a ekosystémových služeb integrovaným, přeshraničním a udržitelným způsobem.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Chat with students

Otázky