Keystone logo
University of Asia and the Pacific Mistr v oblasti informačních technologií
University of Asia and the Pacific

Mistr v oblasti informačních technologií

Pasig, Filipíny

Request duration

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Program Master in Information Technology (MIT) se zaměřuje na výrobu kompletního IT odborníka - rovnocenné jako softwarový inženýr, správce systémů, obchodní analytik a výzkumný pracovník. Magisterský titul uděluje absolventovi špičku v IT průmyslu, když trénuje studenty postgraduálního studia, nejen aby byli administrátory, ale aby byli manažeři, vedoucími inženýry, strategickými plánovači, vedoucími informačními pracovníky, podnikateli a pedagogy. Dělá to tím, že poskytuje školení v oblasti IT, které se zaměřuje na rozvoj intelektuálních aktivit a nikoliv pouze na získávání dovedností.

Program zdůrazňuje získávání konceptů a technologií, které připravují a umožňují absolventovi studijní obor pro průmyslovou praxi integrace systémů, správu systémů, plánování systémů, implementaci systémů a další činnosti, které udržují integritu a správnou funkčnost systému a jeho komponent. Zahrnuje také projekty týkající se průmyslu, včetně podnikání, vzdělávání, vlády.

Asijská a tichomořská univerzita (UA & P) nabízí absolventský program, který vede k získání titulu Master in Information Technology (MIT), aby byl konkurenceschopný jako preferovaný poskytovatel učebních a vývojových řešení IT profesionálům. Cílem programu MIT je vytvořit absolventy, kteří vynikají nejen v oblasti znalostí a know-how, ale také z hlediska sofistikovanosti, přizpůsobivosti a profesionality. Připravuje studenty k uspokojení požadavků rychle se rozvíjejícího IT průmyslu prostřednictvím pracovně-studijního přístupu, který kombinuje silné teoretické základy s praktickým výcvikem a liberálním vzděláním. Absolventi MIT jsou také vyvíjeni tak, aby měli kritickou myšlenku, aby se usnadnil výzkum pro další rozvoj tohoto odvětví.

Program MIT se zaměřuje na získání obohacených absolventů, kteří jsou předem informováni o koncepcích, technikách a principech v oblasti informačních technologií a dovednostech využívat IT k poskytnutí manažerských a seniorských řešení problémů organizací a společnosti.

Pracovní příležitosti

Absolventi MIT mohou dále rozvíjet svou kariéru jako analytiky seniorů, vedoucích softwarových inženýrů, architektů řešení a projektových manažerů. Někteří z nich mohou být v čele organizací, které spravují databázové systémy a síťovou infrastrukturu. Pro více studenty se zaměřením na podnikání je také kariéra v oblasti technického prodeje, marketingového řízení a rozvoje podnikání. Většina absolventů pracuje pro firmy v oblasti softwaru, outsourcingu v oblasti obchodních procesů, výrobního a telekomunikačního průmyslu, zatímco řada z nich si vybudovala vlastní high-tech vybavení. Absolventi MIT mohou také naučit na univerzitách a zapojit se do pokročilého výzkumu pro obohacení oboru informačních technologií. Program MIT společnosti UA & P má za cíl připravit odborníky v oblasti IT.

POŽADAVKY NA PŘIJETÍ (PŘEDLOŽENÉ V KRÁTKÉ HNĚDÉ OBÁLCE)

1.. Dokončený formulář žádosti MIT 2. Přepis záznamů (původní kopie) 3. Životopis (s 2 × 2 fotkami) 4. Dvě 2 × 2 obrázky 5. Dva doporučující dopisy (od školitele nebo bývalých profesorů)

O Škole

Otázky

Podobné kurzy