Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Illinois at Urbana-Champaign - College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences

University of Illinois at Urbana-Champaign - College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences

University of Illinois at Urbana-Champaign - College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences

Úvod

Přehled ACES

More Than Meets The I.

Vysoká škola zemědělských, spotřebitelských a environmentálních věd (ACES) je od prvního dne nedílnou součástí University of Illinois. Ačkoli jsme hrdě zařazeni mezi 30 nejlepších zemědělských škol po celém světě, dnes jsme více než zemědělství. ACES je různorodá vysoká škola s nejlépe hodnocenými programy v oblasti strojírenství, financí a ekonomiky, vědy o výživě a dalších. I když má naše fakulta a studentský sbor různé speciality a oblasti zájmu, všichni pracujeme na dosažení společného cíle, kterým je zlepšení každodenního života pro lidi po celém světě.

Vzdělání ACES

Za svůj úspěch vděčíme tomu, že dáváme našim studentům první místo a podporujeme je soucitnou a uzavřenou akademickou komunitou.

Poměr studentů a fakulty 15: 1

Tím, že jste v ACES, získáte všechny výhody univerzity Big Ten, ale s malými velikostmi tříd, které vytvářejí ucelený a kvalitní zážitek z učení.

80% Účast na zážitkovém učení

Ceníme si učení tím, že děláme. Naši studenti absolvují stáže, dobrovolně cestují po celé zemi a účastní se více než 400 příležitostí ke studiu v zahraničí dostupných na University of Illinois, aby získali praktické zkušenosti ve svém oboru.

Každoročně se udělují stipendia ACES v hodnotě 3,5 mil. USD

Vysoká škola ACES se také věnuje pomoci studentům být finančně úspěšní. Našim studentům je každý rok přiděleno 3,5 milionu dolarů vysokoškolských stipendií. Tato stipendia umožňují velkorysí absolventi a přátelé školy.

74% Míra čtyřletého studia

ACES se může pochlubit jak 91procentním hodnocením udržení prváka, tak 74procentní čtyřletou mírou promoce, což je podle US News & World Report nejvyšší míra promoce v zemi mezi srovnatelnými programy. Naše míra promoce je také více než dvojnásobná oproti národnímu průměru veřejných vysokých škol (33%, podle amerického ministerstva školství). To znamená, že studenti zůstávají a uspějí v ACES.

87% Zaměstnaní nebo další vzdělávání

Do šesti měsíců od ukončení studia jsou naši studenti zaměstnáni nebo se chtějí dále rozvíjet dosažením absolventského titulu nebo jiného pokročilého označení. Asi jedna třetina absolventů se rozhodne pro pokročilé tituly v nejrůznějších oborech včetně vědy, obchodu, medicíny, zdraví a pohody a vzdělávání.

Dopad ACES

Lekce vyučované v našich studijních programech vycházejí z výzkumu a naším cílem je sdílet tento výzkum nejen s našimi studenty, ale s komunitami po celém světě.

Globální dopad

Naše pět zastřešujících výzkumných oblastí zahrnuje potraviny a zemědělství, životní prostředí a vodu, rodinu a komunity, zdraví a wellness a data a technologie.

Výzkum v každé z těchto oblastí má potenciál zlepšit život v globálním měřítku. Při řešení tohoto výzkumu spolupracuje ACES s institucemi po celém světě a umožňuje výzkumným pracovníkům pracovat a učit se od sebe navzájem. Naši vědci jsou v současné době zapojeni do úsilí ve více než 120 různých zemích.

Místní dopad

The University of Illinois Extension, based out of the College of ACES, has vedoucí komunitní terénní úsilí od roku 1914.

Specialisté na rozšíření a pedagogové zaměstnaní v celém státě sdílejí znalosti získané prostřednictvím univerzitního výzkumu s místními komunitami prostřednictvím vzdělávacích programů, vzdělávacích seminářů a dalších.

Dopad fakulty

Jádrem všeho, co ACES dělá, je naše prvotřídní fakulta a zaměstnanci. Fakulta ve všech katedrách ACES provádí výzkum a formuje lekce poutavým a působivým způsobem.

Abychom pomohli lépe porozumět rozsahu jejich práce, mají fakulty v každém z našich programů písemné shrnutí svých výzkumných a vzdělávacích snah. Tato shrnutí zdůrazňují nejen to, co jejich práce obnáší, ale také stručně vysvětlují, jak jejich úsilí ovlivňuje naše studenty a komunity.

Dějiny

University of Illinois je celosvětově uznávána jako jedna z velkých veřejných univerzit a College of ACES je tu od prvního dne. Časová osa univerzity sahá až do poloviny 19. století, kdy aktivista a profesor z Illinois Jonathan Baldwin Turner zahájili hnutí, které poskytuje vysokoškolské vzdělání komukoli v zemi, kdo se touží učit. Hnutí bylo silně podpořeno zemědělci a dělníky v průmyslu, kteří poté tvořili více než 85 procent populace Illinois.

V roce 1862 podepsal prezident Abraham Lincoln zákon o vysoké škole Morrill Land-Grant College a daroval veřejné pozemky za účelem vytvoření vysokých škol „ve prospěch zemědělství a mechanických umění“. V březnu 1868 bylo díky zákonu o Morrillu z roku 1862 vytvořeno třicet sedm grantových institucí věnovaných tomuto účelu, včetně University of Illinois (původně Illinois Industrial University).

Lokalita univerzity Urbana-Champaign má jednu z nejbohatších půd na světě. To byl docela přínos, když zákon Hatch z roku 1887 založil zemědělskou experimentální stanici a přinesl nové zaměření výzkumu. Později, v roce 1914, byly znalosti získané z univerzitního výzkumu a dalších univerzitních snah zpřístupněny občanům každého státu prostřednictvím zákona Smith-Lever Act, který vytvořil systém pro kooperativní rozšíření. Rozšíření University of Illinois funguje dodnes a nabízí obyvatelům vzdělávacích programů a materiálů ve všech 102 státech Illinois.

Dnes College of ACES rozšířila své obzory, aby učila a zkoumala nejen zemědělství, ale i více studijních oborů, které mohou zlepšit život po celém světě. Chcete-li mít přehled o našich nejnovějších aktivitách, procházejte sekci s novinkami a přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.

Místa

  • Champaign

    4Q2F+Q4 Champaign, Illinois, Estados Unidos, , Champaign

    Otázky