Keystone logo
Turner College - Columbus State University Mistr v organizačním vedení - vedení vedení sluhy
Turner College - Columbus State University

Mistr v organizačním vedení - vedení vedení sluhy

Columbus, Spojené státy americké

4 Semesters

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 255 / per credit

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Turner College of Business

Popis programu

Studenti v programu MSOL mohou specializovat své vzdělání a vyberte Servant Leadership stopu, který je oba vzácné a přizpůsobené pro ty, kteří s touhou praxe Servant Leadership v jejich organizacích. Sluha Vedení trať bude připravit odborníky, aby vyhovovaly vedení potřeb své organizace tím, že čerpání z bohatých zdrojů zde umístěných v Columbus, GA, od odborných znalostí z předních Servant Leadership lékařů, četné použitelné případových studií a příležitostí pro terénní zkušenosti. Columbus, GA, pojmenovaný národ je nejprve "Servant Leadership město" Greenleaf Centra pro Servant vedení, má závazek široký-rozšířil služebníku vedení od Columbus založených společnostech, non-zisku organizací a vzdělávacích institucí.

Servant Leadership je filozofie a praxe vedení, které se snaží pohybovat managementu a zaměstnanců interakci od velení a řízení modelů. Servant Leadership praktici dosažení výsledků pro jejich organizaci tím, že prioritní pozornost potřebám a rozvoj těch vedeni. Studenti budou diskutovat o aktuálních trendech a otázkách souvisejících s Servant vedení, když se učí stavět kulturu Servant vedení v různých organizačních prostředích.

MSOL je 36-hodinový program, který vyžaduje student absolvovat 12 postgraduální kurzy. Full-time studenti mohou dokončit program ve čtyřech semestrech. Všechny třídy MSOL jsou vyučovány ve večerních hodinách. Tento program může být přizpůsoben pro studenty, kteří se chtějí zúčastnit na částečný úvazek a dokončení programu během 18-24 měsíců.

Pracovní příležitosti

Absolventi Servant vedení trati usilovat o širokou škálu kariéry. Většina lidí volí toto pole, protože jsou vázány zásadami služebníka vedení a baví pracovat na otázky či problémy, které mají vliv na mnoha odvětvích veřejnosti. Stupeň připravuje absolventy pro vyšší vedoucích a řídících funkcích v soukromé, veřejné a neziskové organizace.

Požadavky na přijetí

Nad rámec obecných požadavků programu absolventa je MSOL studijní program má také následující dodatečné požadavky:

 • Absolventka aplikace, k dispozici on-line nebo tištěné podobě, se poplatek za podání žádosti.
 • Oficiální bakalářského titulu přepis od akreditované instituce.
 • Graduate Management Přijímací Test (GMAT) skóre; Studenti mohou rovněž předložit Graduate Record zkouška (GRE) skóre. Pouze skóre během posledních pěti let nebudou akceptovány. GMAT školy kód: R64-XW-20; GRE škola kód: 5123
 • jsou zapotřebí dvě doporučení dopisy z odborných zdrojů, jako například aktuální bývalých zaměstnavatelů, schopnosti a obchodních partnerů. Prosím, využijte formulář doporučení (DOC) (DOC) k dispozici.
 • Aktuální životopis

Získané dovednosti, znalosti

 1. Naši absolventi budou demonstrovat znalosti a schopnost aplikovat teorie a praxe vedení v domácím a globálním podnikatelském prostředí.
 2. Naši absolventi budou prokázat znalosti v písemné a ústní komunikace, včetně interpersonální dovednosti, vyjednávací schopnosti a prezentační dovednosti.
 3. Naši absolventi se bude diskutovat o strategické alternativy, analýzu životního prostředí a používat oba pro výběr vhodných strategií.
 4. Naši absolventi se prokázat znalost Organizační chování a vedení teorií.

Servant Leadership Track

 1. Naše postgraduální studenti v SL Track bude formulovat pojmy a aktuální problémy v služebník vedení a musí být schopen analyzovat organizacím vybudovat kulturu, která podporuje silné etické hodnoty a principy služebníka vedení.
 2. Naše postgraduální studenti v SL Track bude prokázat znalosti v koučování a použití efektivního chování koučování.

Další požadavky na program

Tento stupeň se podrobí následujících požadavků a podmínek:

 • Až šest hodin úhrad mohou být přijímány od AACSB akreditované instituce.
 • Všichni studenti musí absolvovat společné jádro pro stupni.
 • Pro dokončení studia je vyžadována minimální B průměr v základních kurzů, s nejvýše dvěma C. letech.
 • Studenti mají maximálně šesti let od prvního termínu zápisu do splnit veškeré požadavky MSOL stupňů.

Program studia

Oblast 1 Program Základní Povinná doba: 15 MSOL 6000 MSOL Professional Exit Požadavek MSOL 6115 Organizační chování a vedení MSOL 6125 vyjednávání a řešení konfliktů MSOL 6135 Soudobá ekonomika a finance pro Leaders MSOL 6145 Global Management MSOL 6155 strategické vedení a řízení změn Area 2 Program koncentrace potřebná doba: 15 MSSL 6117 Foundations v Servant vedení MSSL 6127 Současné problémy v Servant vedení MSSL 6137 Coaching MSSL 6147 Rozvoj organizační kultury Servant Leadership MSSL 6157 organizační etiky a hodnoty Povrch 3 Volitelné Povinná doba: 6 Dva kurzy vybraných z řad předmětů uvedených pro skladba lidských zdrojů nebo 6 hodin postgraduální kurzy schvaluje ředitel Business Graduate Program.

Celkem požadovaná délka: 3

O Škole

Otázky

Podobné kurzy