Keystone logo
Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

Úvod

O Strojírenské škole Tufts

Tufts inženýrské programy zpochybňují tradiční hranice akademických disciplín, výzkumu a role inženýrů v naší stále více propojené globální komunitě. Každý den výzkumníci společnosti Tufts vyvíjejí nové nástroje ke zlepšení lékařské diagnózy a léčby; nové materiály pro zelenou budoucnost; inteligentnější a výkonnější počítače; a inovativní způsoby, jak vzdělávat inženýry zítřka.Magisterské a doktorské studijní programy v šesti akademických odděleních, stejně jako MS v oblasti strojírenského managementu, nabízené prostřednictvím Tufts Gordon Institute, dávají inženýrským studentům správnou kombinaci specializace a interdisciplinárního průzkumu.

Akademici

Studijní programy Tufts nabízejí výjimečnou akademickou zkušenost, která se vyznačuje blízkými fakultními interakcemi, které vás dovedou z postgraduálního studia ke své kariéře. Díky řadě programů v oblasti umění a věd a inženýrství kombinuje Tufts zdroje výzkumné instituce s podpůrnou kolegiální atmosférou.Studijní programy zahrnují:

 • Doktorské programy
 • Magisterské programy
 • Certifikační programy

Absolventi a postgraduální praktikanti přispívají k vytváření a šíření znalostí jako jednotlivců a jako zásadní členové výzkumných týmů. Zde budete mít příležitost učit a mentorovat některé z nejjasnějších vysokoškoláků v zemi, které slouží jako klíčové pedagogové a učitelé s fakultou.

Vlastnosti kampusu

Život v kampusu

Absolventský studentský život je plný četných odměn a občasných výzev. Jak budete pokračovat ve svém pokročilém stupni, naučíte se vyvážit konkurenční požadavky na stipendium a život mimo třídu.V Tufts nabízíme mnoho příležitostí, abychom se zapojili do naší univerzitní komunity. Doporučujeme, abyste prozkoumali možnosti společného učebního plánu, které máte k dispozici, a abyste se seznámili s zařízeními, službami a zdroji, které jsou zde k podpoře.

  Místa

  • Medford

   200 College Ave, Medford, MA 02155, USA, 02155, Medford

   • Somerville

    200 College Ave, Medford, 02155, Somerville

    • Medford

     College Avenue, 200, 02155, Medford

     Otázky