Keystone logo
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Úvod

66141_students2.jpg

O

Postgraduální programy na Graduate School of Arts and Sciences Tufts University kombinují atmosféru vysoké školy svobodných umění s nejmodernějšími technologickými zdroji výzkumné instituce. Výzkumní pracovníci světové třídy, osobní mentoring, laboratorní zařízení pro spolupráci a průmyslová partnerství vybavují studenty Tufts dovednostmi, aby vynikli ve vybraných specializacích a mohli se věnovat své kariéře s vášní a odhodláním.

Graduate School of Arts and Sciences přináší všechny zdroje Tufts University - pulzující výzkumné instituce s přísnou intelektuální kulturou. Nabízíme více než 22 doktorských programů a 30 magisterských studijních programů – od dějin umění po fyziku – a příležitosti učit a mentorovat některé z nejchytřejších vysokoškoláků v zemi. Členové naší fakulty jsou oddáni vašemu úspěchu a nabízejí kompletní profesionální přípravu. Prostřednictvím kurzů, mentoringu, publikování, práce v terénu a nezávislého výzkumu vstoupí naši postgraduální studenti do své kariéry v pozici, aby uplatňovali to, co se naučili.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Medford

    2 The Green, Bendetson Hall, 02155, Medford

Otázky