Keystone logo
Trier University

Trier University

Trier University

Úvod

O nás

Trier University byla založena v roce 1473 a znovu otevřena v roce 1970 jako moderní univerzitní univerzita. Postaven na vysoké náhorní plošině s výhledem na řeku Mosela a obklopen nádhernou zelenou přírodou, je považován za jeden z nejkrásnějších německých areálů. Budovy fakulty a katedry jsou propojeny mosty a seskupeny kolem Fóra a Ústřední knihovny.

Trier University má silné zaměření na humanitní vědy, sociální vědy a ekonomii, ale také neustále posiluje své programy environmentálních věd. Existuje šest fakult, které dohromady pokrývají více než 30 oborů. Mnoho výzkumných projektů má interdisciplinární povahu a je začleněno do globálních sítí.

Se svými zhruba 1 200 zaměstnanci a 13 000 studenty (včetně více než 11% zahraničních studentů) Trier University kontrast: mladý, přesto věrný tradici; mezinárodně orientovaný a regionálně zakořeněný; na geografickém okraji Německa, ale v srdci Evropy.

  • 13 000 Celkový počet studentů
  • 11 Procento zahraničních studentů

Umístění univerzity

Trier se nachází v západní části spolkové země Porýní-Falc v údolí Mosely. Jako nejstarší město Německa, založené před více než 2000 lety, se Trier stalo rezidenčním městem římských císařů, viděl vzestup a pád Napoleona Bonaparta a je rodištěm filozofa Karla Marxe. Díky svým historickým památkám, Porta Nigra, Trevírské katedrále a dalším významným architektonickým památkám je nejstarší německé město zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Dnes je Trier něco jiného než starý, přičemž panoráma města je spojením historie a moderního životního stylu, v neposlední řadě charakterizovaného živým studentským životem. S bary, kavárnami a pestrou nabídkou kulturních nabídek a festivalů je Trier turistickou atrakcí s mezinárodní přitažlivostí a krásným místem pro život 110 000 obyvatel města. Sportovní a outdoorové aktivity jsou široce rozšířeny díky ohromující kráse okolních řek, přírodních rezervací a národních parků a díky mnoha sportovním klubům a tělocvičnám.

Přestože je Trier daleko na západě Německa, je v těsné blízkosti Francie, Belgie a Lucemburska, a není tedy vůbec vzdálený. Region má pět mezinárodních letišť a vysokofrekvenční spojení vlaky a autobusy. Trier University a dalších sedm univerzit ze čtyřúhelníku tvoří Univerzitu většího regionu, která umožňuje studentům navštěvovat kurzy v zahraničí se zaručeným přijetím.

Ekonomiku regionu charakterizují velké podniky a mnoho středních podniků, finanční centra v Lucembursku a Frankfurtu a několik institucí EU, všechny s vazbami na Trier University .

Místa

  • Trier

    Universitätsring,15, 54296, Trier

Otázky