Keystone logo
Toulouse School of Management TSM

Toulouse School of Management TSM

Toulouse School of Management TSM

Den otevřených dveří TSM 3. února 2024

Připojte se k webinářům

Úvod

O Toulouse School of Management

Školení odpovědných, podnikavých a globálně orientovaných manažerů

Podívejte se na video

Toulouse School of Management je jednou z nejlepších francouzských škol veřejného managementu se sídlem v Toulouse. Nabízí prezenční vzdělávací programy v hlavních manažerských disciplínách, jako je účetnictví a finanční kontrola, finance, řízení lidských zdrojů, marketing a strategie. Kurzy jsou nabízeny jak na bakalářské, tak na postgraduální úrovni.

Škola poskytuje vysoce kvalitní akademické a odborné vzdělání, které zajišťuje, že studenti po absolvování rychle najdou uplatnění. Připravuje studenty na pracovní svět prostřednictvím výuky, rozhovorů s odborníky na nejvyšší úrovni, projektů pod dohledem a rozšířených stáží.

TSM nabízí studentům konkrétní mezinárodní příležitosti. Máme velkou síť mezinárodních partnerů po celém světě a několik našich titulů je vyučováno v angličtině.

 • 3 000 studentů
 • 16 magisterských specializací
 • 15 % studentů na mezinárodních programech mobility
 • 23 000 členů v síti absolventů
 • 84 % absolventů najde práci v oboru do šesti měsíců od ukončení studia

TSM získal akreditaci EQUIS (European Quality Improvement System) v říjnu 2023. Jedná se o evropskou značku udělovanou EFMD (European Foundation for Management Development) prestižním obchodním a manažerským školám na dobu 3 nebo 5 let.

Škola jako celek, a nejen konkrétní program, je hodnocena podle řady kritérií:

 • řízení, strategie a zdroje školy,
 • výukové programy a zaměstnanci, služby pro studenty a osobní rozvoj,
 • mezinárodní rozměr školy, jejích studentů, učitelů a programů,
 • firemní vztahy,
 • příspěvky školy širší komunitě.

183607_ToulouseSchoolofManagement_2.jpg

Výuka, která má kořeny v nejmodernějším výzkumu

Když studenti nastoupí na Toulouse School of Management, nenavštěvují jen školu. Těží z odborných znalostí jednoho z nejprestižnějších center pro výzkum v oblasti managementu ve Francii.

TSM-Research je jedním ze čtyř francouzských výzkumných center v oblasti managementu akreditovaných CNRS (Francouzské národní centrum pro vědecký výzkum) jako „Joint Research Unit“. Toto označení bylo uděleno pouze výzkumným centrům v oblasti managementu, která patří pod Ecole Polytechnique, HEC Paris, Paris-Dauphine University a IAE v Grenoblu.

Závazek k mezinárodnímu výzkumu

Toto vyznamenání dokládá oddanost Centra mezinárodnímu výzkumu na nejvyšší úrovni.

Mezi výzkumným centrem a školou v TSM existuje hluboké propojení. 54 akademických výzkumníků TSM se podílí na navrhování a výuce tříd TSM. Studenti zapsaní do programů počátečního i dalšího vzdělávání těží z výuky, která je ponořena do nejmodernějšího výzkumu.

TSM Research je aktivním přispěvatelem do všech předmětů v manažerských vědách: od financí po řízení lidských zdrojů, stejně jako strategie, marketing, účetnictví a řízení managementu.

Členové fakulty mají značné mezinárodní zkušenosti a možnost strávit období na různých univerzitách, jako je Carnegie Mellon (USA), London Business School (UK), Princeton (USA) a Wharton (USA).

183608_Capturedecran2021-11-12a16.40.38.png

Akreditace

Akreditace EFMD Equis

Místa

 • Toulouse

  Toulouse School of Management Toulouse 1 Capitole University 2, rue du doyen Gabriel Marty 31042 Toulouse Cedex 9, , Toulouse

Otázky